Kır Düğünü İstanbul

Lilyum Bahçe

 • Kapasite
  200 - 600 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Lilyum Bahçe Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Lilyum Bahçe Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 600
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 600

Lilyum Bahçe Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme Hazırlık odası
Fiziksel Özellikler
Açılır kapanır tavan Bahçe Balkon Kolonsuz salon Orman içinde Şehir merkezinde After Party alanı Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Manzara
Panoramik manzaralı Şehir manzaralı Orman manzaralı Doğa manzaralı

Lilyum Bahçe Sıkça Sorulan Sorular

Lilyum Bahçe düğün fiyatları ne kadar?

Lilyum Bahçe düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Lilyum Bahçe düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Lilyum Bahçe kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Lilyum Bahçe 200 kişiden 600 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 600 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Lilyum Bahçe düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Lilyum Bahçe düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti ve yemek servisi sunmaktadır.

Lilyum Bahçe düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Lilyum Bahçe düğün dışında kına, doğum günü, baby shower, sünnet düğünü, parti, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, davet ve resepsiyon, açılışlar ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

150-250

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Lilyum Bahçe Hakkında

Kır düğünleri, sünnet törenleri, şirket toplantıları, partiler, lansmanlar, konserler, kahvaltılar ve çeşitli kurumsal etkinlikleriniz için sizi Lilyum Bahçe Aydos’a bekliyoruz.

Forest Garden bünyesinde tamamı açık olan bahçemizin yanı sıra kış şartlarında da misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz kapalı alanımız bulunuyor. Böylelikle yılın her mevsiminde hizmet vermemiz de kolaylaşıyor. Düğünlerde oturmalı düzende 1500’e kadar, kokteyl düzeninde ise 2000’e varan kişi sayısına ulaşmaktayız. Şirket ve motivasyon toplantıları için kapalı salonumuzu kullanımınıza açıyoruz. Burada tiyatro düzeninde 70 kişi ağırlanabiliyor.

Kendimizi daima geliştiriyoruz. Bunun için de sürekli yeni ve farklı konsept arayışlarındayız. Kaliteli, kusursuz ve profesyonel bir hizmet sunmaya özen gösteriyoruz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem doğrultusunda daima başarılı organizasyonlar ortaya koymak istiyoruz. Düğününüzden haftalar önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Hizmet içeriklerimizden ve sağlayacağımız imkanlardan bahsediyoruz. Bizden neler talep ettiğinizi öğreniyoruz. Yaptığımız görüşme neticesinde de düğününüzün detaylarını planlıyoruz. Yemek menüsünden çalacak şarkılara, sahne, ses ve ışık düzenlemelerinden pasta kesimi törenine kadar pek çok konuyu derinlemesine konuşuyoruz. Her şeyi sizin yerinize planlıyor ve uyguluyoruz. Size sadece sevdiklerinizle birlikte keyifli vakit geçirmek ve bol bol eğlenmek kalıyor.

Hobi bahçeleri gibi özenle hazırlanmış çeşitli bölümlerden oluşan, muhteşem bir doğa ile iç içe geçmiş bir mekanda sizi ağırlıyoruz. Çocuklara yönelik oyun parkımızın da bulunduğu bahçemizde yine çocuklara yönelik at, hindi, tavuk, ördek, kaz, tavşan, bıldırcın gibi hayvanlarımız da bulunuyor.

Aydos düğün alanında hizmet almak istiyorsanız mutlaka Lilyum Bahçe’ye göz atmalısınız. Hizmet içeriklerimiz ve fiyatlarımız hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu ücretsiz doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Yakacık yeni mh. Samandıra cd. Aydos ormanı 4 ve 5 nolu kapı Kartal / İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Lilyum Bahçe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.