Kır Düğünü İstanbul

Benkar Gala Garden Düğün Tesisleri

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Benkar Gala Garden Düğün Tesisleri Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Benkar Gala Garden Düğün Tesisleri Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Benkar Gala Garden Düğün Tesisleri Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme Hazırlık odası
Fiziksel Özellikler
Çim alan Havuz başı Kolonsuz salon Orman içinde Şehir dışında Yüksek tavan After Party alanı Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Manzara
Panoramik manzaralı Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Benkar Gala Garden Düğün Tesisleri Sıkça Sorulan Sorular

Benkar Gala Garden Düğün Tesisleri düğün fiyatları ne kadar?

Benkar Gala Garden Düğün Tesisleri düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Benkar Gala Garden Düğün Tesisleri düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Benkar Gala Garden Düğün Tesisleri kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Benkar Gala Garden Düğün Tesisleri 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Benkar Gala Garden Düğün Tesisleri düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Benkar Gala Garden Düğün Tesisleri düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve vale hizmeti sunmaktadır.

Benkar Gala Garden Düğün Tesisleri düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Benkar Gala Garden Düğün Tesisleri düğün dışında sünnet düğünü, nişan, davet ve resepsiyon, kına, parti, baby shower, kurumsal etkinlikler, açılışlar, bayi toplantısı, doğum günü ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Benkar Gala Garden Düğün Tesisleri Hakkında

Benkar Gala Garden Düğün Tesisleri Silivri İstanbul’daki çiftlerin düğün hayallerini şehir manzaralı lokasyonu ve doğayla iç içe tasarımıyla zenginleştiriyor. 2020 yılında faaliyete geçen Benkar Gala Garden hem açık alan hem de kapalı alanda hizmet veriyor. Geniş konuk ağırlama kapasitesi, mekan dekorasyonu ve panoramik manzarasıyla size doğayla iç içe bir düğün atmosferi sunuyor. Benkar ile yeni nesil kır düğünü mottosuyla tanışmaya hazır olun!

Davet Alanları

Benkar Gala Garden’da 500 kişiye kadar davetlinizi açık veya kapalı düğün salonlarında ağırlayabilir, aynı zamanda hem iç hem de dış mekanda konuklarınıza yemek servisi hizmeti sağlayabilirsiniz. Açık alanın merkezinde yer alan geniş ve taş zemine sahip dans pisti size ve sevdiklerinize eğlenceli bir kutlama vadediyor. Kapalı salon tercihinizde ise yüksek tavanlı yapısıyla düğününüz ferah bir ortamda hız kesmeden devam ediyor.

Dekorasyon

Benkar Gala Garden sade dekorasyon tercihini bohem dekoratif ögelerle çeşitlendiriyor. Düz şamdan tercihi, tiffany model sandalyeleri ve yuvarlak masalarıyla sade bir görünüm sağlarken, mekanda sık olarak kullanılan çiçek ve ışıklandırma öğeleriyle düğün salonunu renklendiriyor. Ayrıca size sunulan gelin tagları soft renklerle bezenmiş tül ve çiçeklerle hem şık bir kutlama alanı hem de özel gününüzü ölümsüzleştirecek fotoğraflar için bir poz standına dönüşüyor.

Hizmetler

Dilerseniz düğün gününüzü Benkar Gala Garden’a emanet edebilir veya başka bir organizasyon firmasıyla düğününüzü Benkar çatısı altında planlayabilirsiniz. Sahne hizmetlerinin tamamının mekan tarafından karşılandığı Benkar Gala Garden düğünleri ayrıca bir fotoğrafçı arayışına gerek duymuyor. 23.00 itibariyle müzik hizmetinin sonlandığı mekan ayrıca sizlere bir after party alanı sunmayı da ihmal etmiyor.

Siz de kır düğününüzü açık ve kapalı alan imkanları, yemek servisi, tercihinize göre şekillendirebileceğiniz dekor öğeleri ve doğayla iç içe ortamıyla öne çıkan bir mekanda yapmak ister misiniz? Öyleyse Benkar Gala Garden Düğün Tesisleri tam size göre! Sayfamızda yer verdiğimiz telefon numarasından bizlere ulaşabilir veya sayfanın yanında yer alan formu doldurarak ücretsiz fiyat teklifi alma hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Silivri, Ortaköy Mah. Hümayun Cd. No:66 Silivri/İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Benkar Gala Garden Düğün Tesisleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.