Bahar Country - Nazende Bahçe

13 Yorum

0212 963 2346

E-posta Gönder

 • Sarıyer, İstanbul. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

 • 2 yıllık Düğün.com üyesi

En Popüler Yorum

C&A

Canset & Alican

Düğün Tarihi: 06.08.20226 Ağustos tarihinde yapılan düğünümüzde güzel anılar biriktirdik.Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Bahar Country - Nazende Bahçe Fiyatlandırma

 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)

  400 TL'den fazla

 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)

  400 TL'den fazla

 • Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)

  Kokteyl Servisi Yoktur

 • Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)

  Kokteyl Servisi Yoktur

Bahar Country - Nazende Bahçe Kapasite

 • Yemekli Kapasite

  3.000'den fazla

 • Kokteyl Kapasitesi

  3.000'den fazla

 • Açık Hava Kapasitesi

  3.000'den fazla

 • Kapalı Alan Kapasitesi

  750-1.000

 • Konaklama Kapasitesi

  Konaklama imkanı yok

Bahar Country - Nazende Bahçe Genel Özellikler

 • Davet Alanları

  Açık ve kapalı alan

 • Mekan Özellikleri

  Bahçe, Çim alan, Orman içinde, Yüksek tavan
 • Manzara

  Orman manzaralı, Bahçe manzaralı, Doğa manzaralı

Bahar Country - Nazende Bahçe Özellikler

 • Yemek Servisi
 • Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
 • Catering Firması Getirme
 • Engelli Girişi
 • Fotoğrafçı Getirme
 • After Party Alanı
 • Menü Tadımı
 • Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
 • Menüde Değişiklik
 • Organizasyon Sorumlusu
 • Vale Hizmeti
 • Hazırlık odası
 • Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
 • Nasıl gelinir?

  Araçla geliş :Tem otobanından Maslak , Sarıyer çıkışını takip ederek, Sarıyer istikametinde devam edildikten sonra, Sarıyer yönünde Tünel'e girmeden Hacı Osman bayırı bitiminde sola Sarıyer tabelası yönünde dönülecektir. Bu dönüşü takiben 50m sonra tekrar sola Bahçeköy yolu istikametine dönüldüğünde yolun 1.km devamında sol kanatta tesisimizin geniş ve yüksek kapı girişine ulaşabilirsiniz. Toplu taşıma ile geliş: Taksim - Hacıosman yer altı metrosu kullanılarak Hacı Osman durağında inildikten sonra , metro çıkışında bulunan 42MT Bahçeköy otobüsleri ile tesisimizin girişini 20m geçince inilecek olan Fındıksuyu durağında inildiğinde yolunuzun karşısında bulunmaktadır.

Bahar Country - Nazende Bahçe Sıkça Sorulan Sorular

 • Bahar Country - Nazende Bahçe düğün fiyatları ne kadar?

  Bahar Country - Nazende Bahçe düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 400 TL'den fazla, hafta içi kokteylli ise kişi başı Kokteyl Servisimiz Yoktur aralığından başlamaktadır.Bahar Country - Nazende Bahçe düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 400 TL'den fazla, hafta sonu kokteylli ise kişi başı Kokteyl Servisimiz Yoktur aralığından başlamaktadır.


 • Bahar Country - Nazende Bahçe kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

  Bahar Country Nazende Bahçe yemekli düğün için maksimum 3.000'den fazla, kokteyl için ise maksimum 3.000'den fazla kişilik kapasiteye sahiptir. Bahar Country Nazende Bahçe açık alan kapasitesi maksimum 3.000'den fazla kişi, kapalı alan kapasitesi ise maksimum 750-1.000 kişidir. Bahar Country Nazende Bahçe maksimum 1.000'den fazla araçlık otopark kapasitesine sahiptir.


 • Bahar Country - Nazende Bahçe düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

  Bahar Country - Nazende Bahçe düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti, yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.


 • Bahar Country - Nazende Bahçe düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

  Bahar Country Nazende Bahçe düğün dışında mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, parti, açılışlar, nişan, bayi toplantısı, doğum günü, baby shower, piknik, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler ve kına hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Bahar Country - Nazende Bahçe Hakkında

İstanbul’da ilk çok amaçlı organizasyon merkezi olan Bahar Country Nazende Bahçe 1960 yılından itibaren hizmet veriyor. 60 dönümlük geniş bir alana sahip olan mekanımız 3000’den fazla davetliye ev sahipliği yapabiliyor. Mekanımız, bünyesinde 4 farklı davet alanına sahip. Her alanımız kendi içinde belli temalar içeriyor. Kişiye özel hizmet anlayışımızla seçeceğiniz konseptlerle hayallerinizdeki kır düğününü sizin için tasarlıyoruz.

Davet Alanları

Bahar Country- Nazende Bahçe açık davet alanında siz ve konuklarınıza eşsiz orman manzarasının yanı sıra bahçe ve doğa manzarası da sunuyor. Çimlerle kaplı alan hayalinizdeki kır düğün ortamını ayaklarınızın altına seriyor.Mekanımız, uzun davetli listelerini ağırlayabilecek kapasiteye sahip. Düğün gazebosu ve sahne,konumu itibariyle davet alanının her yerinden kolaylıkla görülüyor.

Dekorasyon

İstanbul Avrupa Yakası kır düğün mekanları arasında yer alan Nazende Bahçe dekorasyonuyla size romantik bir ortam sunuyor. Romantik ve rustik tarzın hâkim olduğu mekanımızda beyaz renk ön plana çıkmakta. Seçtiğiniz ikinci bir renkteki tülle masa ve sandalye süslemelerine hareket veriliyor. Davetlilerinizi uzun dikdörtgen masalarda ağırlayabileceğiniz gibi 8 kişilikyuvarlak masalarda da ağırlayabilirsiniz.

Gelin yolu süslemesini tercihiniz doğrultusunda özelleştirme imkanını size sunuyoruz, sıklıkla tercih edilen süslemelerimiz arasında ayaklı şamdanlar ve kır çiçekleriyle süslüyoruz. Geniş alana kurulacak olan kokteyl masalarıyla davetlilerinizin hareket alanını genişletiyoruz. Kır düğünü ortamını size hissettirecek olan dekorlarla yeşil alanı süslüyoruz.Peri aydınlatma sistemiyle daha aydınlık ve romantik bir ambiyans sağlıyoruz.

Hizmetler

Düğününüze rahatça hazırlanabilmeniz için size hazırlık odası tahsis ediyoruz. Organizasyon sorumlumuz düğünüzün her anında yanınızda olup size yardımcı olacak. Serin ve yağışlı havalara karşı aldığımız önlemlerle kesintisiz bir kır düğünü deneyimi yaşamanızı sağlıyoruz. Işık, ses ve sahne hizmetlerimizle keyifli bir eğlence ortamı sunmaktayız. Menülerimizin içeriklerini vejetaryen, diyabet beslenmeye yönelik özelleştirebilirsiniz.

İstanbul kır düğün mekanları arasında yarım asırdan fazla tecrübesiyle ön plana çıkan Nazende Bahçe size romantik bir kır düğün ortamı vadediyor. Birden fazla davet alanına sahip olan Bahar Country size hayalinizdeki davet alanı ve dekorasyonu için seçenekler sunuyor.Mekanımızın lokasyon olarak avantajlı bir konumda olmasından dolayı toplu taşıma ve kişisel araçlarınızla kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Nazende Bahçe kır düğünü fiyatları için ücretsiz bilgi alma formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Telefon: 0212 963 2346
 • Adres:

  Ptt Evleri Mah. Bahçeköy Cad. No:83 Sarıyer/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Bahar Country - Nazende Bahçe Yol Haritası

Bahar Country - Nazende Bahçe Düğün Yorumları (13)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

C&A

Canset & Alican

Düğün Tarihi: 06.08.20226 Ağustos tarihinde yapılan düğünümüzde güzel anılar biriktirdik.Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Bahar Country - Nazende Bahçe

Bahar Country - Nazende Bahçe

Kır Düğünü

Mutluluklar dileriz.

E&E

Esra & Erkan

Düğün Tarihi: 21.08.2022Kasım 2021 yılında tanıstığımız bahar Country hizmet kalitesi,yemekleri,ilgileri,düğün günü sıkıntısız atlatılması ve özellikle Pınar hanımn tatlı dili güler yüzü her konu da destekleri için teşekkür ederiz.Bir daha olsa gözüm kapalı tercih ederim

Bahar Country - Nazende Bahçe

Bahar Country - Nazende Bahçe

Kır Düğünü

Esra Hanım & Erkan Bey Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Asıl ben teşekkür ederim başından sonuna kadar olan güler yüzünüz ve anlayışınız için. Çok ama çok mutlu olun, bizleri unutmayın.. Sevgiler (Pınar)

B&A

Beril & Arber

Düğün Tarihi: 30.07.2022Bahar Country Nazende Bahçe ilk gördüğümüzde bizi çok etkiledi gerçekten mükemmel bir alan. İlk günden beri tüm ekip özellikle Pınar hanım bize her konuda yardımcı , yol gösterici oldu. İlgisi , alakası ve samimi yönlendirmeleri için çok teşekkür ederiz. Bununla beraber bahar country ailesi diğer... devamı 

Bahar Country - Nazende Bahçe

Bahar Country - Nazende Bahçe

Kır Düğünü

Beril Hanım & Arber Bey, Bu güzel yorumunuz günümüzü güzelleştirdi. Yaptığımız işin önemini ve güzelliğini bir kez daha anladık.. Sizleri tanıdığımız için çok şanslıyız. Tüm süreç boyunca bizlere yansıttığınız güzel enerjiniz sayesinde harika bir düğün gerçekleştirdik. Güler yüzünüz, samimiyetiniz ve anlayışınız için asıl bizler size teşekkür ederiz. Tüm ekip sizi çok sevdi.. Daha başka, daha güzel nice organizasyonlarda tekrar buluşmak dileği ile.. Umarım yeniden yollarımız kesişir. Bizleri unutmayın.. Çok ama çok mutlu olun! Sevgiler.. Pınar

M&B

Meli̇sa & Buğra

Düğün Tarihi: 22.08.2020Muhteşem, Muhteşem,Muhteşem Cumartesi Akşamı Nazende Bahçede biricik kızımızın düğününü yaptık. Tek kelime ile muhteşem bir organizasyon oldu. Mekan sahibi Sayın Üzeyir Genç ve tüm ekibinin yürekten yaklaşımları, saygılı davranışları ve kaliteli hizmetleri ile bizlere ve tüm davetlilerimize rüya... devamı 

Ş&L

Şahika & Levent

Düğün Tarihi: 04.06.2022


Balayı dönüşü taze taze yazmak istedik..Düğünümüzle ilgili aldığımız geri dönüşler bize ne kadar doğru bir karar verdiğimizi bir kez daha gösterdi. Misafirlerimiz T-tandıra doyamamışlar :) Pınar Hanım sağolsun ki çoğu kararımızda bizi yönlendirdi ve hep haklı çıktı :) Organizasyon Aslıhan Hanım,... devamı 

Bahar Country - Nazende Bahçe

Bahar Country - Nazende Bahçe

Kır Düğünü

Şahika Hanım, Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Sizleri tanıdığımız için çok şanslıyız..

G&T

Gizem & Tankut

Düğün Tarihi: 29.05.2022


Bizim bile düşünemediğimiz onca detayı düşünen, misafirlerimizi evindeymiş gibi ağırlayan, kibarlık ve naziklikte çığır açan Bahar Country ekibine çok teşekkür ederiz. Sayenizde unutulmaz bir düğün yaşadık. O kadar eğlendik ki videolara bakınca bir kez daha teşekkür etmek istedik.... devamı 

Bahar Country - Nazende Bahçe

Bahar Country - Nazende Bahçe

Kır Düğünü

Gizem Hanım, Harika bir düğündü.. Ev sahipliği yaptığımız için çok şanslıyız. Bizi unutmayın..

s&b

Sena & Berat

Düğün Tarihi: 22.05.2022


Bana harika bir düğün yaşatan başta Pınar Hanım olmak üzere, tüm Bahar Country ailesine kucak dolusu sevgiler. Tüm ilginiz alakanız ve yardımlarınız için sizlere çok teşekkür ederiz :)) Mekan arayan çiftler Nazende Bahçe'yi bir görsün ve öyle karar versinnnn

Bahar Country - Nazende Bahçe

Bahar Country - Nazende Bahçe

Kır Düğünü

Sena Hanım, Berat Bey.. Asıl biz teşekkür ederiz bu güzel yorum için..Çok sevgiler

Y&U

Yaren & Umur

Düğün Tarihi: 08.05.2022


Nasıl olacak, şimdi ne yapacağız dediğimiz her anda hepiniz yanımızdaydınız. Bize hiçbir şey bırakmadan tüm ilgi ve alakanızla düğünümüzü o kadar güzel yönettiniz ki tüm gerginliğimizi ve stresimizi aldınız. Çok teşekkür ederiz, keşke yine o güne dönebilsek :) yemeklerin lezzeti harikaymış... devamı 

Bahar Country - Nazende Bahçe

Bahar Country - Nazende Bahçe

Kır Düğünü

Yaren Hanım, Umur Bey, Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz.. Yeniden güzel bir organizasyonda görüşmek dileği ile..

M&B

Melek & Bora

Düğün Tarihi: 24.10.2021


o kadar memnun kaldık ki bunu kelimelere dökerken zorlanacağım sanırım. :) Tüm düğün süreci boyunca ilgisini ve alakasını bizden eksik etmeyen Pınar Hanım'a şefimiz Kenan Bey'e ve tüm ekibine çok teşekkür ederiz. Müzikleri ile bizi bir dakika bile yerimize oturtmayan Onur'a ve ve organizasyonu... devamı 

Bahar Country - Nazende Bahçe

Bahar Country - Nazende Bahçe

Kır Düğünü

bizi tercih ettiğiniz asıl biz teşekkür ederiz :) çok mutlu olun ve bizi hiç unutmayın.. Sevgiler,

I&Ç

Irmak & Çetin

Düğün Tarihi: 15.10.2021


ne yazsam az kalır. hala düğünüm konuşuluyor akrabalar arasında :) garsonların servisi, ilgisi alakası, misafirlerle birebir ilgilenmeleri takdire şayandı. Pınar Hanım ve ekibine binlerce kez teşekkürler

Bahar Country - Nazende Bahçe

Bahar Country - Nazende Bahçe

Kır Düğünü

iyi ki sizleri tanıdık, asıl biz teşekkür ederiz her şey için.. Sevgiler,

S&A

Seli̇n & Ahmet

Düğün Tarihi: 26.09.2021


Üzerinden zaman geçmesine rağmen hala düğünümüz konuşuluyorsa bu Bahar Country sayesindedir. İyi ki yollarımız kesişmiş iyi ki burada evlenmişiz. Sevgili Pınar hanımcığımmmmm ve Bahar Country ekibine sonsuz kere sonsuz teşekkürler :)

Bahar Country - Nazende Bahçe

Bahar Country - Nazende Bahçe

Kır Düğünü

Selin Hanımmmm iyi ki sizi tanıdık, çok mutlu olun.. Sevgiler,

C&D

Canan & Doğukan

Düğün Tarihi: 30.08.2021


O kadar eğlendik ki düğün anında farkına varamasamda sonradan aldığımız dönüşler bize doğru bir tercih yaptığımızı bir bir daha gösterdi.Pınar Hanım tüm düğün süreci boyunca bize destek oldu, endişeli ve stresli değilsek onun sayesinde :) Aysel Hanımın muhteşem enerjisini unutmamak lazım.. Kenan... devamı 

Bahar Country - Nazende Bahçe

Bahar Country - Nazende Bahçe

Kır Düğünü

Biz de sizin kadar eğlendik :) O kadar güzeldiniz ki keşke yine evlenseniz :)) Çok sevgiler, çok mutlu olun..

L&Ü

Lale & Ümit

Düğün Tarihi: 19.05.2021


Yine olsa yine Nazende 'de evlenirim. Hayallerimdeki düğüne imza atan tüm ekibe çok teşekkür ederim. Nazımızı çektiğiniz için ayrıca teşekkürler. :)

Bahar Country - Nazende Bahçe

Bahar Country - Nazende Bahçe

Kır Düğünü

Güler yüzünüz ve tatlı mı tatlı enerjiniz için asıl biz teşekkür ederiz.. Sevgiler,

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.