Atlıtur Garden

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Atlıtur Garden
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Atlıtur Garden Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Atlıtur Garden Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Deniz kenarında Orman içinde Şehir dışında Teras
Manzara
Boğaz manzaralı Deniz manzaralı Orman manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Atlıtur Garden Sık Sorulan Sorular

Atlıtur Garden düğün fiyatları ne kadar?

Atlıtur Garden düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Atlıtur Garden düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Atlıtur Garden kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Atlıtur Garden 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Atlıtur Garden düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Atlıtur Garden düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi, vale hizmeti ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Atlıtur Garden düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Atlıtur Garden düğün dışında piknik, sünnet düğünü, açılışlar, mezuniyet törenleri, kına, doğum günü, davet ve resepsiyon, baby shower, nişan, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı ve parti hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Atlıtur Garden Hakkında

2003 yılında faaliyete başladığımız Atlıtur Sarıyer adresinde özel günlerinize ev sahipliği yapıyor.

Doğanın gülümsediği yerde bulunan tesisimiz 7 kilometrelik Kilyos sahiline yalnızca 700 metre uzaklıktadır. Bir diğer yanımızda ise Belgrad Ormanları bulunuyor.

Şehrin tüm kargaşasından uzakta olan tesisimizde özel günleriniz için harikulade bir alan yarattık. Doğanın içerisinde özel günlerini kutlamak isteyen misafirlerimiz için şehre yalnızca yarım saat uzaklıkta bulunan Gümüşdere Köyü Ovası’nda Atlıtur İstanbul’u kurduk.

Kurulduğumuz ilk günden bugüne prensibimiz hiç değişmedik. Amacımız; doğanın bir parçası olduğumuzu bilerek, onunla uyum içinde anlar yaşamak ve yaşatmak üzerine kurulu. Ormanla çevrili adeta bir oksijen cenneti olan tesisimizde her mevsim ayrı güzel oluyor.

Tesisimizde 3 farklı konseptte düğün organizasyonları tertip edebiliyor. Bunlar; kır düğünü, havuz başı ve balo salonu şeklindedir.

Özellikle kış düğünlerinde kapalı alanımız olan balo salonumuz oldukça rağbet görüyor. Burada 300 konuğa kadar rahatlıkla ağırlayabiliyoruz.

Hayalim kır düğünü diyen gelin adaylarımız için 1500 konuk kapasiteli geniş bir bahçemiz bulunuyor.

Şayet ‘’Havuz başında kokteyl tipi bir organizasyon benim hayalim.’’ Diyorsanız da havuz başımızda 500 konuğa kadar rahatlıkla ağırlayabiliyoruz.

Farklı sezonlarda ve farklı konsept tiplerinde hizmet verebilen tesisimizde aynı zamanda binicilik tecrübesi yaşama imkanı da sunuyoruz. Binicilik alanında da faaliyet gösterdiğimiz için çiftlerimiz için farklı ve yenilikçi alternatifler de ortaya çıkıyor.

Mesela at üstünde düğününüze giriş yapmaya ne dersiniz?

Farklı seçeneklerimiz ve üstün hizmet kalitemizle; kısa süre içerisinde çiftler tarafından sıklıkla tercih edilen bir mekan haline geldik.

Siz de Atlıtur At Çiftliğinin düğününüz için doğru adres olduğuna inanıyorsanız; ücretsiz fiyat teklifi al seçeneği üzerinden ekibimizle iletişime geçebilir, aklınıza takılan soruları yöneltebilirsiniz.
Düğününüzü kusursuz kılmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz…

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Gümüşdere Mahallesi, Ambar Sk. No:10, 34450 Sarıyer/İstanbul

 • Nasıl gelinir?

  Özel Araç ile gelinecekse Maslak'tan Sarıyer istikametine giderken, Tarabya çıkışına doğru sapmadan Bahçeköy Kilyos Orman yolu tabelalarını takip ederek Bahçeköy Kilyos Orman yoluna girilecek. Bahçeköy kemerleri ve Orman Fakültesini geçtikten sonra sağa Bahçeköy içersinden Zekeriyaköy yol ayrıma kadar orman yolundan devam edilip, Zekeriyaköy yol ayrımından sola dik kıvrımlı yokuştan aşağıya inilecek ve yaklaşık 3 km kilyos istikametine gidildikten sonra dört yol ağzına varılmış olunacak.Orada uskumru Gümüşdere köyü tabelaları görülüp sola sapılacak.Daha sonra yol ikiye ayrıldığında sağdan devam edilecek ve o yol Arıköy trafik lanbalarına kadar hiç bırakılmayacaktır. Trafik lanbalarından sonra tatlı bir meyil yokuş çıkalacak ve hemen arkasından s şeklinde yokuş inilip Gümüşdere köprüsünden geçildikten sonra sağda ilk market ve fırını takiben 50 metre sağ tarafta Atlıtur tabelamız olan Ambar sokağa sapılacaktır.150 Metre sonra ikinci tabelamız solu gösterecektir.50 metre sonra sağa sapıldığında Atlıtur Atevimize varmış olacaksınız. Maslak-Atlıtur Atevi mesafesi 19 Km dir.<br/>Toplu taşıma İle gelindiğinde Sarıyer'e Beşiktaş'tan ve Metro'dan Atatürk Sanayi Sitesinde inildiğinde Minibüsler gitmektedir. Ayrıca otobüsler de mevcuttur. Sarıyer de Mezarlığa gelmeden Sarıyer Kültür Merkezi karşısından Gümüşdere - Kısırkaya minibüsleri kalkmaktadır. Bu minibüsler Zekeriyaköy üzerinden Gümüşdere ye gelmektedir. Gümüşdere Otobüs durağında inildikten sonra Atlıtur tabelamız olan Ambar sokağa sapılacaktır. 150 Metre sonra ikinci tabelamız solu gösterecektir. 50 metre sonra sağa sapıldığında Atlıtur Atevimize varmış olacaksınız. Sarıyer-Gümüşdere arası 30 dakika sürmektedir.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Atlıtur Garden Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.