Akay Paintball

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Akay Paintball
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Akay Paintball Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Akay Paintball Özellikler

Mekan Özellikleri
Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Akay Paintball Sık Sorulan Sorular

Akay Paintball düğün fiyatları ne kadar?

Akay Paintball düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Akay Paintball düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Akay Paintball kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Akay Paintball 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Akay Paintball düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Akay Paintball düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Akay Paintball düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Akay Paintball düğün dışında mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, nişan, davet ve resepsiyon, açılışlar, kına, doğum günü, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü ve parti hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Akay Paintball Hakkında

Nasıl bir düğün hayal ediyorsunuz? Yemyeşil çimlerin ve tertemiz havanın eşlik ettiği kır düğün konsepti mi? Yoksa ihtişamlı bir balo salonunda mı “Evet!” demek istersiniz? İsteğiniz ne olursa olsun Akay Paintball Sarıyer Kilyos düğün salonları hizmetinizde!

Hem kır düğün bahçesi hem de düğün salonu ile hizmet veren Akay Paintball, en güzel günlerinizi ev sahipliği yapıyor. Kına, söz, nişan ve kurumsal etkinliklerinizde kapılarını davetlilere en iyi hizmeti sunabilmek için açıyor. Biz de geceyi güzelleştirmek için ekibimizle beraber hummalı bir çalışma yürütüyor, hayallerinizdeki düğünü tasarlıyoruz. İlk olarak sizi dinliyor ve isteklerinizi not alıyoruz. Böylece düğünü planlı ve programlı bir şekilde hazırlıyoruz.

Yemekli ve yemeksiz olarak hizmet verebildiğimiz düğünlerimizde sunduğumuz hizmetler oldukça fazla. İlk olarak davet menüleri oluşturuyoruz. Yemekli düğünler için standart menülerimiz bulunuyor. Bunun yanında bahçemizde mangal hizmeti de sunuyoruz. Hangi lezzeti davetlilerinize sunmak isterseniz önceden bizimle buluşarak menü tadım etkinliği de düzenleyebiliyorsunuz. Böylece tat konusunda işi şansa bırakmıyorsunuz.
Dekorasyona da oldukça önem veriyoruz. Gelin takı, nikah masası ve davetli masalarının dekorasyonunda organizasyon ekibimiz özverili bir çalışma yürütüyor. Beraber çalıştığımız da birçok organizasyon firması bulunuyor. İş ortaklarımızla beraber mekânın dekor ve süslemelerini seçiyoruz. Böylece hayallerinizdeki dekorasyona sahip olması sağlıyoruz.

Müzikten fotoğrafa kadar birçok hizmette düğün paketlerimiz de yer alıyor. Tüm düğün paketlerimiz inceleyerek istediğiniz içeriğe sahip olanı seçebilirsiniz. Ayrıca İstanbul düğün salonları arasından sunduğumuz avantajlı fiyatlarla sıyrılıyoruz. Her bütçeye hitap edebildiğimiz içinde oldukça çok tercih ediliyoruz. Sizde düğününüzü bizimle birlikte düzenlemek istiyorsanız uzun zaman önceden iletişime geçmeniz gerekli.

Bize ulaşmak için yapmanız gereken sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurduktan sonra fiyat teklifi almak. İşte Akay Paintball İstanbul’a ulaşmak bu kadar kolay!

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Demirciköy Mah., Kilyos Cd No:334 D:5

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Akay Paintball Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.