Vadi Sultan Sofrası

E-posta Gönder

  • Kuşadası, Aydın.

Kapasite Bilgileri

Balo salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 100
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 120
Kır bahçesi
Açık Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 300
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 500

Vadi Sultan Sofrası Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Vadi Sultan Sofrası Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Balkon Çim alan Kolonsuz salon Orman içinde Teras
Manzara
Ada manzaralı Boğaz manzaralı Deniz manzaralı Panoramik manzara Orman manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı Tarihi yerler
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet
Hazırlık odası
Evet
Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Evet

Vadi Sultan Sofrası Sık Sorulan Sorular

Vadi Sultan Sofrası kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Vadi Sultan Sofrası 50 kişiden 300 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00


Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00


Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel, Vegan, Vejetaryen

Tüm Sorular

Vadi Sultan Sofrası Hakkında

En sevdiklerinizle birlikte unutulmaz vakitler geçireceğiniz butik davetler, Vadi Sultan Sofrası Kuşadası farkıyla güzelleşiyor. Hizmetlerimiz, doğanın kucağında bulunan salonumuzda çeşitleniyor ve davetiniz renkleniyor. 2017 senesinden bu yana kalitenin adını koyduğumuz kır düğün salonumuzda, huzuru yeniden keşfedecek ve doğanın güzelliğinin tadına varacaksınız. Aşkla işlettiğimiz kır düğün salonumuz Vadi Sultan Sofrası’nda sizi de görmekten büyük onur duyarız!

Davet Alanları

Butik davetleriniz için uygun Aydın kır düğün salonlarından bir tanesi olarak hizmet veriyoruz. Vadi Sultan Sofrası işletmemizde 2 açık ve 1 kapalı mekan olmak üzere 3 farklı davet alanımız bulunmakta. Açık davet alanımızda 250 ve 100 kişilik davetler için hizmet verirken kapalı davet alanımızda 150 kişilik buluşmalar için uygun bir ortam mevcut. Geniş bir dans pistimiz de bulunuyor.

Dekorasyon

Manzarasında neşeleneceğiniz salonumuzun dekorasyonunda da doğallıktan ödün vermeyerek ahşap masalar ve sandalyeler kullanıyoruz. Masalarımızın üzerlerine konseptinize uygun olacak şekilde örtüler ve ortamı güzelleştiren runnerlar seriyoruz. Çiçekli detaylarla salonun görüntüsünü bir araya getiriyor, dekorasyonu tamamlıyoruz. Üstelik yeşillikler içerisinde bulunan davet alanlarımız, hayatınız boyunca unutamayacağınız kadar güzel bir manzarayı davetinize buyur ediyor.

Hizmetler

Salonumuzda her ihtimale karşı bir jeneratör bulunuyor. Dilerseniz davetinizden önce örnek masa hazırlıyor, istek ve önerilerinizi dikkate alıyoruz. Ses ve ışık sistemlerimiz, canlı müzik hizmetimizle buluşarak eğlenceli bir atmosfer yakalamamızı sağlıyor. Çocukların güvenle eğlenebileceği bir parkımız mevcut. Davetinize rahatça hazırlanın diye bir gelin odası emrinize amade. Ayrıca özel araçlarınıza gözümüz gibi baktığımız bir otoparkımız bulunuyor.

Yiyecek / İçecek

Çiftin isteğine göre menüler hazırlıyoruz. Menülerimizde beyaz et ve kırmızı et bulunuyor. Şahane yemeklerimiz, bu güzel günü hatırlarken kesinlikle aklınıza gelen detaylardan biri olacak. Üstelik hem yetişkinlerin hem de çocukların damak tadına hitap eden yiyecekler hazırlıyor, çocuk menüsü de ortaya çıkartabiliyoruz. Kokteyl menü isterseniz şahane ikramlıklarla masayı donatıyoruz.

Eğer siz de şehrin o hızlı temposundan bir anlığına olsun kaçmak ve düğününüzü huzurlu bir Aydın kır düğün salonunda gerçekleştirmek istiyorsanız aradığınız yeri buldunuz diyebiliriz. Vadi Sultan Sofrası, samimi davetlere imza atmanız için uygun bir ortam sağlıyor. Sayfada yer alan iletişim adreslerimizden bize ulaşın, erken rezervasyonlarda sağladığımız fırsatlar konusunda detaylı bilgiyi ekibimizden hızlıca edinin!

Vadi Sultan Sofrası Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Seher & Ertural

Düğün Tarihi: 17.09.2022


Yemekleri ve güler yüzlü insanları ile mükemmel bir yer. Manzarasına diyecek yer yok.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.