Kır Düğünü Aydın

Veni Vidi Beach Club

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Kişi Başı
  500 - 750 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Veni Vidi Beach Club Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Veni Vidi Beach Club Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Veni Vidi Beach Club Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme Hazırlık odası
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Deniz kenarında Şehir merkezinde After Party alanı Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Manzara
Deniz manzaralı Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Veni Vidi Beach Club Sıkça Sorulan Sorular

Veni Vidi Beach Club düğün fiyatları ne kadar?

Veni Vidi Beach Club düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Veni Vidi Beach Club düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Veni Vidi Beach Club kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Veni Vidi Beach Club 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Veni Vidi Beach Club düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Veni Vidi Beach Club düğününüz için yemek servisi, vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Veni Vidi Beach Club Hakkında

Düğününüzü sahil kenarında gerçekleştirmek isterseniz sizi Veni Vidi Beach Club’a bekliyoruz. Mekanımız denize sıfır olmakla beraber yeşillikler arasında bulunuyor. Kuşadası kır düğünü mekanları içinde yer alan Veni Vidi Beach Club tamamen yenilenen dekorasyonuyla 2022 yılından beri kır düğünlerine ev sahipliği yapıyor. Oldukça geniş bir kapasitesi bulunan mekanımız davetlisi çok olan düğünler için ideal büyüklüğe sahip.

Davet Alanları

Veni Vidi Beach Club Kuşadası bünyesinde çiftleri 1 adet açık davet alanıyla karşılıyoruz. Açık alanımızda toplamda 750 kişiye hizmet verebiliyoruz, böylece düğününüze istediğiniz herkesi davet edebiliyorsunuz. Davet alanımızın dikkat çeken özellikleri arasında geniş dans pisti de yer alıyor. Deniz ve doğa manzaralı Veni Vidi Beach Club’ta after party de düzenleyebilirsiniz.

Dekorasyon

Organizasyonunuz için kumsalımızı veya çim zeminli bahçemizi kullanabiliyoruz. Oturma düzenini yuvarlak davet masalarıyla hazırlıyor ve masalarımızı beyaz örtülerle kaplıyoruz. Çiçeklerle süslediğimiz masalarımıza beyaz renkli tiffany sandalyeler eşlik ediyor. Arzu ederseniz sandalyelerimizi de giydiriyor ve tüllerle dekore ediyoruz. Gelin tagını da beyaz tüller ve çiçeklerle hazırlıyor, mekanımıza romantik bir dokunuş katıyoruz.

Hizmetler

Aydın kır düğünü mekanlarından Veni Vidi Beach Club’ta çiftlere dışarıdan organizasyon firması getirme özgürlüğü sunuyoruz. Aynı zamanda mekanımızın da anlaşmalı olduğu organizasyon firmaları bulunuyor. Ses ve ışık hizmetleri de bizim tarafımızdan sağlanıyor. Mekanımızda yemekli düğünler için istediğiniz menüleri kendi mutfağımızda hazırlıyoruz. Menülerimizi çiftin taleplerine göre şekillendiriyor, çifte menüyü tatma imkanı tanıyoruz.

Menü tadımından sonra değiştirmek istediğiniz noktaları bize iletebilirsiniz. Yemeklerimizin ikramı da servis personelimizin yardımıyla gerçekleşiyor. Bununla beraber arzu eden çiftler catering hizmetini dışarıdan getirebilirler. Mekanımızda gelin odası ve özel otopark alanı da bulunuyor. Ayrıca otoparkımızda vale hizmeti de sunuyoruz. Herhangi bir yağış durumunda düğünün devam etmesi için gerekli önlemleri de alıyoruz.

Veni Vidi Beach Club çiftleri yenilenen davet alanıyla karşılıyor. Firmamızın avantajları arasında gece yarısına kadar devam eden müzik yayınını gösterebiliriz. Mekanımızda erken anlaşma yapan çiftler için çeşitli kampanyalarımız da bulunuyor. Düğününüzü bizimle beraber planlamak ve fiyatlarımızı öğrenmek için telefon numaramızı arayabilirsiniz. ‘’Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurarak da ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Hakan Tutucu
  Halkla İlişkiler Sorumlusu

İletişim

 • Adres::

  Karaova Mahallesi Kuş-Ar Sitesi Küme Evleri No:275 Kuşadası Aydın

 • Adres tarifi:

  Sahil siteleri, kadı kalesine 200 metre, kuş - ar sitesi sahil. Kuşadası şehir içi munubuslerinden 6 NOLU hat ile direkt gelinebilir.

 • Haritadaki Konumu

  Veni Vidi Beach Club Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.