My Max Garden

E-posta Gönder

  • Kuşadası, Aydın.

Kapasite Bilgileri

My Max Garden
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

My Max Garden Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
350 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
200 - 350 TL

My Max Garden Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Balkon Çim alan Şehir merkezinde Teras
Manzara
Ada manzaralı Deniz manzaralı Kale manzaralı Park manzaralı Şehir manzaralı Orman manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet
Hazırlık odası
Evet
Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Evet

My Max Garden Sık Sorulan Sorular

My Max Garden kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

My Max Garden 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Servis saat kaçta sona eriyor?

02:00


Müzik saat kaçta sona eriyor?

03:00 ve sonrası


Özel menü seçenekleriniz neler?

Vegan

My Max Garden Hakkında

Kır düğünleriniz için bir huzur bahçesi arıyorsanız My Max Garden’a davetlisiniz. Farklı düğün konseptlerine uygun çok çeşitli süsleme olanakları sunmamızla tüm çiftlerimizin gönlünü kazanıyoruz. My Max Garden, Kuşadası kır düğünü mekanları arasında denizi ayaklarınızın altına seren eşsiz manzarasıyla ve yemyeşil doğasıyla öne çıkıyor. Üstelik farklı mevsim şartlarına karşı önlem alıyor ve kapalı salon imkanı sağlıyoruz.

Davet Alanları

My Max Garden’de 1 adet açık, 1 adet de kapalı davet alanıyla hizmet veriyoruz. Açık alanımız ağaçlarla çevrili, yemyeşil ve huzur dolu bir bahçe. Nefes kesen gün batımı manzarasıyla dikkat çeken bu bahçede ortalama 600 kişilik kapasiteyle hizmet veriyoruz. Değişen mevsim şartlarına karşı dev şemsiye ve tentelerle koruma sağlanıyor. Kapalı alanımız ise doğal ışık almasıyla dikkat çekiyor. Burada 200 ila 300 kişilik kapasiteyle davetlilerinizi ağırlıyoruz.

Dekorasyon

Kuşadası kır düğünü bahçeleri arasında cıvıl cıvıl dekorasyonumuzla kendimize yer ediniyoruz. Beyaz örtülü yuvarlak masalarımızın etrafını çevreleyen beyaz napolyon sandalyelerimize konseptinize uygun renklerde tül süsleme yapabiliyoruz. Masalarda yer verdiğimiz dekoratif ögeler arasında çiçekler, balonlar, altın rengi cam suplalar, aynalı suplalar, kafes biçimli beyaz ferforje çiçeklikler ve daha nicesi yer alıyor. Ağaçlara kalp aksesuarlar ve tüller gibi süsler asıyoruz. Beyaz nikah masamızı ve sandalyelerimizi gün batımı manzaramızın tam önüne, şifon tüllerle süslenen çardağımızın altına yerleştiriyoruz.

Hizmetler

My Max Garden çiftlerini bekleyen kapsamlı hizmetlerin arasında eğlenceye dair her türlü imkan yer alıyor. Işık, ses ve sahne sistemlerimizde son teknolojiye sahip donanım kullanıyoruz. Gelin ve damatlarımızın hazırlıklarını konfor içerisinde tamamlayabilmesi için tüm olanaklarla donattığımız bir hazırlık odamız mevcut. Misafirleriniz 150 ila 250 taşıt kapasiteli otoparkımızdan ve vale hizmetimizden yararlanabilir. İşletmemizde yemekli veya kokteyl konseptli bir düğün yapacaksanız sizi zengin davet menülerimize göz atmaya davet ediyoruz. Menü tadımına katılabilir ve tüm değişiklik taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

My Max Garden’la davetinizin arka planında Kuşadası’nın en büyüleyici manzaraları yer alsın. Eşsiz görsel güzellikleri üstün kaliteli profesyonel hizmetlerle birleştiren bir ekibiz. Özelleştirilebilir dekorasyon olanaklarımızla davetinize özel bir kimlik kazandırıyoruz. Bizimle birlikte çalışmaya karar verdiyseniz aşağıdaki My Max Garden iletişim kanallarımız ya da yandaki fiyat teklifi formumuz aracılığıyla bize ulaşıp fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.