Kır Düğünü Aydın

İday Kır Bahçesi

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

İday Kır Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

İday Kır Bahçesi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

İday Kır Bahçesi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Havuz başı Şehir merkezinde After Party alanı
Manzara
Doğa manzaralı

İday Kır Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

İday Kır Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

İday Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.İday Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

İday Kır Bahçesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

İday Kır Bahçesi 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

İday Kır Bahçesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

İday Kır Bahçesi düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti, catering firması getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

İday Kır Bahçesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

İday Kır Bahçesi düğün dışında bayi toplantısı, piknik, baby shower, parti, açılışlar, nişan, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, doğum günü ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

01:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

İday Kır Bahçesi Hakkında

Aydın’ın tatil cenneti beldelerinden biri olan Kuşadası’nda faaliyet gösteren otelimiz New İday Otel sadece bir otel olarak değil; özel günlerinizi kutlayabileceğiniz özel bir mekân olarak da hizmet veriyor. Kusursuz bir şekilde yürüttüğümüz düğün organizasyonları sayesinde Kuşadası’nda düğün alanında nam salmış bir otel olmanın haklı gururunu bize yaşattığınız için müteşekkiriz. Her zaman daha iyilerini gerçekleştirebilmek amacı güderek çıktığımız bu yolda düğün gecelerinizde profesyonel hizmetlerimiz ile yanı başınızda yer almaya devam ediyoruz.

Yaz düğünleriniz için otelimizin havuz başında gerçekleştirdiğimiz kutlamalarınızda 500 kişiye kadar davetlilerinizi ağırlayabiliyoruz. Tabi bu sayı yemekli oturma düzeni şeklinde yerleştirilen masa düzeni için geçerli olup kokteyl tarzı organizasyonlarınız için rakam 500 – 750 kişiye kadar çıkabiliyor.

Sözü geçmiş iken düğün organizasyonunuzu isterseniz yemekli isterseniz de yemeksiz olarak gerçekleştirebileceğinizi tekrar belirtelim. Yemekli tercihleriniz için otelimiz mutfak ekibinde yer alan usta aşçılarımız davetlileriniz için en leziz yemekleri hazırlayacaklar; profesyonel servis ekibimiz ise özen ile hazırlanan yemekleri en iyi sunum şekilleri ile masalarınızda sunacaklar.

Bir otel olarak son teknolojiye sahip müzik sistemlerimiz ve teknik alt yapımız ile hizmet verdiğimiz için bu hizmetten düğün gecenizde fazlası ile faydalanabileceksiniz. En iyi müzik kalitesi ile sizi buluşturarak keyif dolu bir müzik ziyafeti çekmenizi sağlıyoruz.

Otel olarak yer aldığımız sektörde, düğününüze Kuşadası dışından katılacak olan davetlileriniz için konaklama imkânı da sunuyoruz. Düğün geceniz için uygun fiyat aralıklarımızdan yararlanabileceğiniz gibi misafirlerinizi konuklama konusu için de yine size yardımcı olacağımızdan şüpheniz olmasın.

Sadece düğün değil; nişan, kına, sünnet töreni başta olmak üzere diğer birçok özel gününüz için de tercih edebileceğiniz otelimiz New İday Otel Kuşadası iletişim için sizleri formun diğer tarafında bekliyor.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Bayraklı Dede Mah. Selçuk Bulvarı Kuştur Kavşağı No:66 KUŞADASI

 • Haritadaki Konumu

  İday Kır Bahçesi Yol Haritası

İday Kır Bahçesi Düğün Yorumları (3)

Doğan

Düğün Tarihi: 03.10.2015

Biz iki düğün gerçekleştirdik, birisi için de bu mekanı tercih ettik ve burası ilk düğünümüzden daha güzeldi. Görsellik olarak şık bir mekandı. Hizmet kalitesi işletme anlayışı da başarılıydı. Bunun dışında müzik fotoğrafçı gibi hizmetlerini de beğendik sorunsuzdu yani her şey.

Sultan

Düğün Tarihi: 19.09.2015

Görsel olarak güzel bir mekandı, 200 kişilik bir düğün organizasyonu gerçekleştirdik havuz başı olarak, kokteyl ve sonrasında yemekli bir düğün gerçekleştirdim. Genel anlamda da memnun kaldık mekandan.

Hediye

Düğün Tarihi: 01.08.2015

Kuştur tarafında kalan mekan denize daha yakın olduğu için daha serin oldu yani hava açısından daha iyiydi. Mekan güzeldi iç dizayn güzeldi. masa düzeni süslemeler görsellik gayet güzeldi. 250 kişilik kokteyl tarzı olan düğünümüzde lokasyon konum olarak kolay bulunabilir bir mekan. yetkili ve... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.