Güneş İstanbul Kır Düğünü

E-posta Gönder

  • İncirliova, Aydın.

Kapasite Bilgileri

Güneş İstanbul Kır Düğünü
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Güneş İstanbul Kır Düğünü Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Güneş İstanbul Kır Düğünü Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Kolonsuz salon Şehir dışında
Manzara
Panoramik manzara Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet
Hazırlık odası
Evet
Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Evet

Güneş İstanbul Kır Düğünü Sık Sorulan Sorular

Güneş İstanbul Kır Düğünü düğün fiyatları ne kadar?

Güneş İstanbul Kır Düğünü düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Güneş İstanbul Kır Düğünü düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Güneş İstanbul Kır Düğünü kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Güneş İstanbul Kır Düğünü 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Güneş İstanbul Kır Düğünü düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Güneş İstanbul Kır Düğünü düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve vale hizmeti sunmaktadır.


Güneş İstanbul Kır Düğünü düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Güneş İstanbul Kır Düğünü düğün dışında kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, açılışlar, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, nişan, sünnet düğünü, parti, kına, doğum günü ve baby shower hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Güneş İstanbul Kır Düğünü Hakkında

Sevdiğiniz kişiyle hayatınızı birleştirmeye karar verdiniz ve evlilik yolunda ilk adımlar atıldı. Sıra geldi, düğün mekanını seçmeye! Bu konuda size muhteşem bir önerimiz var: Güneş İstanbul Kır Düğün Salonu. Aydın’da ikamet ediyorsanız ve kır düğünü düzenlemek istiyorsanız, harika bir tercih! Sektörde uzun yıllardır bulunmamız dolayısıyla, siz değerli çiftlerimizin beklentilerini eksiksiz olarak karşılamayı hedefliyoruz.

Düğününüz için öncelikle, hayallerinizi öğreniyoruz. Amacımız, bu hayalleri gerçeğe dönüştürmek olduğu için işe, sizinle sohbet ederek başlıyoruz. Sohbetimiz esnasında; nasıl bir düğün istediğinizi, aksesuar seçimlerinizi ve diğer ayrıntıları anlatmanızı istiyoruz. Buna göre de planımızı şekillendiriyoruz. Tüm detaylara karar verdikten sonra da hazırlıklarımıza başlıyoruz.

Düğün gününüz geldiğinde, masa ve sandalyeleri davetli sayınıza göre düzenliyoruz. Ayakta nikah konsepti düzenleyecekseniz, buna uygun bir alanımız bulunuyor. Yemyeşil çimlerin en güzel köşesine, çiçeklerle süslenmiş bir tak ve nikah masası yerleştirebiliriz. Böylece, eşsiz bir manzara eşliğinde, müstakbel eşinize “evet” diyebilirsiniz! Yemekli düzende hazırlanmasını istiyorsanız da tiffany tarzda sandalyeler ve yuvarlak masalar kullanıyoruz. Bu sayede misafirlerinize, konforu ve şıklığı bir arada sunmuş oluyoruz.

Düğününüzde konuklarınıza, Türk mutfağından lezzetler tattırmak isterseniz, usta aşçılarımız sizin için, tüm hünerlerini gösteriyor ve leziz tatlar hazırlıyor. Bütçenize göre dilerseniz yemek menüsü, dilerseniz de ordövr tabağı şeklinde seçim yapabilirsiniz. Düğün öncesi menü tadım olanağı sayesinde de değişiklik yapmak istediğiniz herhangi bir şey olursa, size hemen yardımcı olabiliriz.

Güneş İstanbul Kır Düğünü İncirliova ailesi olarak, heyecanınıza ortak olmak ve güzel hislerinizi paylaşmak isteriz. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bu özel gününüze ev sahipliği yapmamızı isterseniz; hizmetlerimizin detayları ve fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak için, sayfanın en başında bulunan iletişim numarasını arayın ve bize ulaşın!

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.