Kır Düğünü Aydın

Cevizli Bahçem

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Cevizli Bahçem Hakkında

Aydın’da merkezi bir konumda olduğu halde şehirden uzak ve huzurlu hissetmenizi sağlayacak Cevizli Bahçem’e davetlisiniz. Kır düğünleri için kapılarımızı açtığımız ağaçlar altındaki bahçemizde keyifli bir gece geçireceğinizden eminiz. Nasıl mı? Hemen anlatalım:

Öncelikle doğanın sunduğu güzellikler arasında olmanın tadını çıkaracağınız bir atmosfer yaratmaya özen gösteriyoruz. Organizasyon sorumlumuzla görüşmeler düzenleyerek dilediğiniz gibi bir kır düğünü tasarlıyoruz. Ancak doğaya zarar vermeden hassas bir şekilde hareket ederek her ayrıntı ile ilgileniyoruz.

İlk olarak, ağaçlar arasına davetli sayınıza göre masa düzeni oluşturuyoruz. Yuvarlak masalar ve sırt detaylı sandalyeler tercih ederek zarif bir atmosfer yaratıyoruz. Beyaz sandalyelerle uyumlu olacak masa örtüleri kullanıyoruz. Kaliteli ve temiz olduğunu siz de gördüğünüzde anlayacaksınız. Ayrıca konsept renklerinize uyum sağlayacak ve şıklığı tamamlayacak kurdelelerle sandalye süslemeleri ile masa düzenlemeleri yapıyoruz. Bu yüzden masalarda; çiçek, şamdan, supla ve servis takımlarına yer veriyoruz. Çim alanda hareket özgürlüğünü sağlayacak gelin yolu ve dans pisti platformu da kuruyoruz. Nikâh masası tasarımı da yapıldığında her şey hazır oluyor diyebiliriz.

Kapıda karşılanan konuklarınız, ikramlarla ağırlanıyor ve kendileri için ayrılan yerlerine buyur ediliyor. Gece boyunca ikramlar ve lezzetli sunumlar da devam ediyor. Tüm lezzetler Cevizli Bahçe Aydın mutfağından çıkıyor. Üstelik eşsiz tatlar organik ürünlerin taze bir şekilde harmanlanmasıyla usta ellerde lezzet şölenine dönüştürülüyor! Müzik, dans ve eğlence eşliğinde kesintisiz devam eden kır düğünlerini ziyafete dönüştürmek bizim işimiz… Siz yalnızca, ışıklar ve ağaçlarla dolu bahçemizde mutluluğunuzun tadını çıkarmaya odaklanın.

Tüm bu hizmetlerden yararlanmak hatta kış aylarında kapalı salonumuzda butik davetler tasarlamak için yapmanız gereken tek şey sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerini kullanmak. Biz heyecanla sizi bekliyor olacağız! Sizinle birlikte, Cevizli Bahçem ayrıcalıklarından da yararlanarak Aydın kır düğünü mekanları arasında ses getireceğiz…

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    İmamköy Mha. Köyiçi Sk. No: 1 / 1 Efeler / Aydın

  • Haritadaki Konumu

    Cevizli Bahçem Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.