Bulut Garden Botique Hotel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Bulut Garden Botique Hotel - Kır Düğünü
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Bulut Garden Botique Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Bulut Garden Botique Hotel Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Havuz başı Orman içinde Şehir merkezinde
Manzara
Panaromik manzara Park manzaralı Şehir manzaralı Orman manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet
Hazırlık odası
Evet
Olumsuz hava koşullarına karşı önlem alınıyor mu?
Hayır

Bulut Garden Botique Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Bulut Garden Botique Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Bulut Garden Botique Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Bulut Garden Botique Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Bulut Garden Botique Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Bulut Garden Botique Hotel 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Bulut Garden Botique Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Bulut Garden Botique Hotel düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve vale hizmeti sunmaktadır.


Bulut Garden Botique Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Bulut Garden Botique Hotel düğün dışında doğum günü, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, açılışlar, baby shower, kurumsal etkinlikler, nişan, piknik, bayi toplantısı, parti ve kına hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Bulut Garden Botique Hotel Hakkında

Kuşadası kır düğünü mekanlarından Bulut Garden Botique Hotel’e hoş geldiniz! Havuz başı özelliğiyle öne çıkan mekanımız sunduğu doğa manzarasıyla da dikkat çekiyor. Misafirlerinizi temiz havada, ağaçlar arasında ağırlamak isterseniz Bulut Garden doğru tercih olacaktır. Mekanımızda açık davet alanıyla beraber kapalı salon da bulunuyor. Ayrıca tesisimizde otopark ve konaklama alanı gibi avantajlı hizmetler de sunuyoruz.

Davet Alanları

Bulut Garden Botique Hotel bünyesinde 2 adet davet alanı yer alıyor:
●Düğününüzün açık havada olmasını istiyorsanız 400 ila 500 kişilik kır bahçemizi değerlendirebilirsiniz. Çim zeminli açık davet alanımız havuz başı konseptli düğünlere de ev sahipliği yapıyor.
●Yağışlı veya soğuk mevsimlerdeyse kapalı alanımızı kullanabilirsiniz. Kapalı alanımızda 300 ila 400 kişilik kapasitemiz bulunuyor.

Dekorasyon

●Aydın Bulut Garden Hotel’in kır bahçesi bohem atmosferiyle kapılarını açıyor. Burada masalarımızı havuzun etrafına diziyoruz. Yuvarlak masalarımızı çiçeklerle süslüyor, sandalyelerimizi giydiriyoruz. Fotoğraf çekilmek için ahşap salıncağımızı ve ahşap bankımızın arkasına kurulan rustik dekorları kullanabilirsiniz.

●Kapalı alanımızdaysa beyaz ve gri ön plana çıkıyor. Burada da yuvarlak masalar ve giydirilmiş sandalyelerden faydalanıyoruz. Aynı zamanda uzun şölen masası alternatifi de bulunuyor.

Hizmetler

Bulut Garden Butik Otel Kuşadası bünyesinde düğünler için organizasyon sorumlusu hizmeti veriyor ve çifte dışarıdan organizasyon firması getirme olanağını da sunuyoruz. Mekanımızda ışık ve ses hizmetlerini de biz veriyoruz. Sahnemizi de kuruyor, canlı müzik için hazır hale getiriyoruz. Yemekli organizasyonlar için menü tadımı yaptırıyoruz. Çiftimiz menüde değişikliğe de gidebiliyor. Gelin odası da son hazırlıklarınız için sizi bekliyor.

Otelimizde müzik yayını ve yiyecek/içecek servisi gece yarısına dek kesintisiz devam ediyor. Bu sayede çiftler sevdikleriyle beraber daha uzun süre eğlenme fırsatı buluyor. Panoramik doğa manzarası eşliğinde evlenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bulut Garden Botique Hotel kır düğünü fiyatları için sayfaya eklediğimiz telefon numarasını arayabilir veya fiyat teklifi formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

  BULUT GARDEN BOUTIQUE HOTEL

İletişim

 • Adres:

  Bayraklıdede Mh., Çiçektur Turizm Tesisi No:66, 09400 Kusadasi/Kuşadası/Aydın, Turkey

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Bulut Garden Botique Hotel Yol Haritası

Bulut Garden Botique Hotel Düğün Yorumları (5)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Hani̇fe & Şuayi̇p

Düğün Tarihi: 02.10.2019


Torunumuzun sünnet düğününü Bulut Garden Butik Otel in bahçe kısmında yaptık.350 davetlimiz oldu tek tabak menü seçeneğini seçtik ,gayet güzeldi.dondurmalı pasta ikramı oldu.Otel sahibi Ayhan Bulut bey organizasyon boyunca bizlerle ilgilendi kendisine ayrıca teşekkür ederim ve ekibine de çok... devamı 

Belgi̇n & Murat

Düğün Tarihi: 18.09.2019


Bulut Garden Butik Otelde düğünümüzü yaptık,tek tabak menüsü seçeneğini tercih ettik..Müzik olsun yemek olsun servis başarılıydı otel balayı odamızı hediye etti,otel odaları saklı cennet bahçesini içinde çok güzel manzaralı bir yer ,burada düğünümüzü yaptığımız için mutluyuz ,tavsiye ederiz.

Nebi̇ye & Enver

Düğün Tarihi: 25.08.2019


Otelin bahçe alanında evlilik yıl dönümümüzü kutladık 80 kişilik davetlimize güzel bir kokteyl menüsü hazırlandı ,sandalye masa süsleme seçeneklerinde ne gösterildiyse aynısını uygulamışlar .Temizlik servis çok iyiydi otel müdürü bize balayı odası hediye etti çok sevindik ,otel sahibi Ayhan Bulut... devamı 

Medi̇ha & Sitki

Düğün Tarihi: 13.08.2019


Harika bir düğün organizasyonuydu,temiz bir ortam işletme sözleşmesinde vaad ettiği herşeyi eksiksiz yaptı.Çok memnun kaldıK tavsiye ederiz.

Hati̇ce & Mesut

Düğün Tarihi: 30.06.2019


Bulut Garden Butik Otel in havuzbaşı kır salonu bölümünde 400 kişilik bir düğün yaptık.Tek tabak menü seçeneğini satın aldık .Hizmet ve servis mükemmeldi ,süslemeler iyiydi .Gerçekten unutulmaz bir gece oldu tüm evlenecek çiftlere tavsiye ederiz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.