Al Yazmalı Garden

E-posta Gönder

  • Kuşadası, Aydın.

Kapasite Bilgileri

AL YAZMALI GARDEN
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150
Kır Bahçesi
Açık Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 700
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 700

Al Yazmalı Garden Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Al Yazmalı Garden Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Şehir dışında
Manzara
Orman manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet
Hazırlık odası
Evet
Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Evet

Al Yazmalı Garden Sık Sorulan Sorular

Al Yazmalı Garden kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Al Yazmalı Garden 50 kişiden 700 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 700 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00


Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00


Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel, Diyabet, Vegan, Vejetaryen

Al Yazmalı Garden Hakkında

Aydın’ın kalbinin attığı yer Kuşadası’nda, hayallerin ötesinde bir kır düğünü gerçekleştirmek isteyen genç aşıkları, büyüleyici doğa manzaramız eşliğinde unutulmaz bir geceye davet ediyoruz! Al Yazmalı Garden bünyesinde, uzman kadromuzla birlikte, beraberliğinizin mutluluğuna şahit oluyoruz. Yılların tecrübesiyle işlettiğimiz mekanımızda, davetinizin tüm ayrıntılarını titizlikle tasarlıyoruz. Aydın kır düğün salonları arasında, kapsamlı hizmetimizle öne çıkıyoruz.

Davet Alanları

Al Yazmalı Garden'da, gökyüzünün altında muhteşem bir kır düğünü hayal eden çiftlerimizi, doğa manzaralı yemyeşil bahçemizde ağırlıyoruz. Tamamen çim zeminle kaplı açık davet alanımızda, 700 kadar misafire hizmet verebiliyoruz. Bahçemizde, sevdiklerinizle doyasıya eğlenmeniz için geniş alan sağlıyoruz. Kapalı salonda kutlama yapmak isteyen aşıklarımıza ise, 150 konuk kapasiteli davet alanımızı öneriyoruz.

Dekorasyon

Aydın kır düğün mekanlarının gözde ismi Al Yazmalı Garden'da, oturma düzenini konuk sayısına göre 10 kişilik yuvarlak masalarla oluşturuyoruz. Beyaz örtüyle hareketlendirdiğimiz masalarımızın etrafına, tül detaylar eklediğimiz beyaz tiffany sandalyeleri yerleştiriyoruz. Ahşap zemine sahip salonumuzda ise, 4 kişilik kare masalar kullanıyoruz. Salonun ortasında yer alan şömineyle, oldukça otantik bir hava yakalıyoruz. Davet öncesinde örnek masa hazırlıyoruz ve fikirlerinizi alıyoruz.

Hizmetler

Beraberliğinizin en anlamlı gecesini, uzman etkinlik koçumuz ve yetkin organizasyon firmamız eşliğinde itinayla planlıyoruz. Davet alanlarımızın ses ve ışık ekipmanlarını gecenin performansına hazırlıyoruz. Zengin repertuarıyla davetinizi renklendirecek canlı müzik hizmeti sunuyoruz. Dilerseniz, tercih ettiğiniz orkestrayı çağırabilir ve ışık sistemini dışarıdan da temin edebilirsiniz. İşletmemizde bar bulunuyor. Ayrıca, klima ve jeneratör mevcut. Kutlamaya rahatça hazırlanabileceğiniz gelin odamız ve misafirlere özel otoparkımız var.

Yiyecek / İçecek

Muhteşem orman manzarasında hayatlarını birleştirecek çiftlerimizi, mutfağımızın eşsiz lezzetleriyle tanıştırıyoruz! Turizm işletmeciliği ve otelcilik departmanında ders vermiş tecrübeli aşçımız ve hünerli mutfak ekibimizle birlikte, gecenize tat katacak zengin menüler hazırlıyoruz. Kokteyl ve yemekli davetlerinizde, tercihleriniz doğrultusunda menüler oluşturabiliyoruz. Vegan misafirlerimize özel servis yapabiliyoruz. Davet öncesinde menü tadımı ve içerikte değişiklik imkanı sağlıyoruz.

Al Yazmalı Garden Kuşadası Kır Düğün Salonu'nda, mutlu çiftlerimizi güler yüzlü ve güvenilir ekibimizle karşılıyoruz. Çiftimizin tüm arzularını gerçeğe taşımak üzere, kutlamanın her aşamasında titizlikle çalışıyoruz. Neşenizi bütün sevdiklerinizle paylaşabilmeniz için yüksek kapasitede eksiksiz hizmet sunuyoruz. Benzersiz gecenizi, Al Yazmalı Garden uzmanlığında kutlamak isterseniz sayfadaki iletişim formunu doldurabilir ve firmamızdan "ücretsiz fiyat teklifi" talebinde bulunabilirsiniz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.