Birge Kına Organizasyon

E-posta Gönder

Birge Kına Organizasyon

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

Birge Kına Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  25.000 TL'den fazla

Birge Kına Organizasyon Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Birge Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Birge Kına Organizasyon Hakkında

Nevşehir gibi güzel bir şehirde kına eğlencesi düzenleyerek fark yaratmak isterseniz, size en güzel hizmeti vereceğimize emin olabilirsiniz. Birge Kına Organizasyon ailesi olarak Ürgüp kına organizasyon firmaları arasında farklı tarzımızla dikkat çekiyoruz. Siz de şahane bir geceye ev sahipliği yapmak isterseniz bizimle çalışabilirsiniz.

Biliyorsunuz ki kına geceleri bizim kültürümüzün bir parçası. Nevşehir’de doğal güzellikleri ve huzur veren atmosferi ile size eğlencenizi eşsiz kılacak pek çok alternatif sunuyor. Biz Birge Kına Organizasyon olarak köklü bir geçmişe sahibiz. 1993 yılından beri çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tüm çalışmalarımız eğlence sektörüne yönelik değil. Bölgemizin kültür seviyesini üst seviyeye çıkarmak ve değerlerimizi korumak adına pek çok ilke imza atıyoruz.

Hatıra para basımı, jetonlu dürbün, teleskop, aynalı reklam panoları, kültür müzesi kurulumu gibi daha pek çok alanda firmamızın ismini rahatlıkla duyabilirsiniz. Biz gerek yurt içinde gerek de yurt dışında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Özel projeler yapıyor ve danışmanlık hizmeti veriyoruz. Birge Turizm A.Ş. olarak kapadokyabooking.com, kapadokyabalayifirsatlari.com, kapadokyabalayioteli.com, kapadokyaevlilikteklifi.com, kapadokyacappadocia.com, kapadokyagruptur.com ve cappasite.com ile Türkiye’nin en büyük düğün organizasyon sistemlerinden biri olan weddingplannerinturkey.com sayfalarının sahibiyiz. Bünyemizde pek çok iş kolu barındırıyor ve çiftlere en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Nevşehir’de yaşayan bir çift olmasanız bile farklı şehirlerden gelerek kına eğlencenizi bizimle organize edebilirsiniz. Belki de bir arkadaşınız için bu partiyi düzenlemek istiyor olabilirsiniz. Gerek hoş atmosferimiz gerek de sunduğumuz ayrıcalıklı imkanlarla size keyifli bir gece yaşatacağımıza eminiz. Üstelik yöresel ve geleneksel pek çok içeriği de kına gecenizde size sunuyoruz.

Nevşehir kına organizasyon hizmeti alabileceğiniz bölgenin en güvenilir firmalarından biriyiz. Bizimle iletişime geçmek için sayfada bulunan firma bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Cumhuriyet mah. Mahmut Baltacı sk. NO. 1 ÜRGÜP - NEVŞEHİR

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Birge Kına Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.