Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon İstanbul

Zeynep Kına Organizasyon

5,0
  • Min. Fiyat
    10.000-20.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Zeynep Kına Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
10.000-20.000 TL

Zeynep Kına Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Zeynep Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Zeynep Kına Organizasyon Hakkında

Bugün size ait özel bir gün. Tam da hayallerinizdeki gibi olmalı değil mi? Hem yorulmadan hem de dilediğiniz geceye sahip olmak ister misiniz? Cevabınız evet ise Zeynep Kına Organizasyon’u tercih edebilirsiniz.

Kına gecenizi İstanbul kına organizasyon firmaları arasında en iyi biz tüm sürecini yönetiyor, gerekli tüm malzemelerin teminini sağlıyoruz. Her bütçeden gelin adayına hizmet veriyor, uygun fiyatlarımızla da bizi seçmenizi sağlıyoruz. Tüm hizmetleri bir araya topladığımız farklı paketlerimiz bulunuyor. Hemen paketlerimizi anlatalım.

En uygun fiyata sahip mini paketimizde 2 kişilik nedime kız ekibi yer alıyor. Yöresel kostümlerle davetlilerinizi karşılıyoruz. Şık tasarımlı tepsimizde gelen lokum ikramıyla da davetlilerinizin damak tadına hitap ediyoruz. Gül suyu ikram setimizi de sunuyoruz. DJ hizmeti, orkestra ve dans gösterileri düzenliyoruz. Gelin hanımın çıkışını davul ve bendir eşliğinde gerçekleştiriyoruz.

Paketimizin içeriğinde yer alan diğer hizmetler ise şöyle; gelin hanım arkadaşları için kaftan, konuşma balonları, kına yakma merasimi, kına mendili, hayal mendili, testi kırma oyunu, rengarenk kemer, el gülü ve mumu, kişiye özel hazırlanan gelin tefi ve kına tacı gecenizde sizi bekliyor.

Eğer siz de kına organizasyonunuzu bize emanet etmek isterseniz sağladığımız tüm hizmetlerden yararlanabilir, istediğiniz paketimizi tercih edebilirsiniz. Mini paketin yanı sıra paket 2, paket 3 ve süper paket olarak adlandırdığımız alternatiflerimiz de bulunuyor. Süper pakette bir kına gecesi için gerekli olan ne varsa sağlanıyor. Gelin kaftanını kendiniz seçiyor, altın varaklı ve kubbeli kına tahtı seçeneği sunuyoruz. Alınan hediyeliklerin ve çerezlerin dağıtımını da Zeynep Kına Organizasyon ekibi üstleniyor.

Kına gecesi için Gaziosmanpaşa kına organizasyon firmaları arasından seçim yapacaksanız artık doğru tercihi biliyorsunuz. Sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak hakkımızda bilgi alabilir, özel günleriniz için bizi seçebilirsiniz. “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız için sizi bekliyoruz.

İletişim

  • Adres::

    Eski Edirne asfaltı 268.sk No:18 34250 Gaziosmanpaşa/İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Zeynep Kına Organizasyon Yol Haritası

Zeynep Kına Organizasyon Yorumları (1)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Büşra & Mehmet

Düğün Tarihi: 02.09.2022

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Bu şahane kına gecemi bana yaşatan Zeynep Kına Organizasyonu ve ekibine çok teşekkür ediyorum 🙏

Zeynep Kına Organizasyon

Çok teşekkür ederiz sizleri mutlu etmek bizi de çok gururlandırıyor? Mutluluklar dileriz ?

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.