Taşkın Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Taşkın Organizasyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500 TL'den az

 • Aksesuar Kiralama

Taşkın Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Taşkın Organizasyon Hakkında

Taşkın organizasyon olarak, 25 yıldır müzikle ve 3 yıldır organizasyon işleri ile ilgileniyoruz. 13 yıldır ise açılış ve organizasyonlarınız da sizlerin yanınızdayız.

Konum olarak Tekirdağ ve İstanbul’da, kına gecesi organizasyonlarınızı düzenliyoruz. İstanbul Kına organizasyon şirketleri arasındayız. Kına ekibimiz ile beraber kına gecesi organizasyonlarında evlenecek olan çiftlerin, gelin adaylarının istediği her hizmeti sağlıyoruz. Hint kınası, kaftan ve bindallı, kına gecesi kıyafetleri, kına ile ilgili her şey!

Sadece kına gecelerinde değil, bekârlığa veda partisi etkinliklerinde de buluşuyoruz. Belirlediğiniz konsept ve renklerle hazırladığımız süslemelere, bekârlığa veda pastasına bayılacaksınız. Hem kına gecelerinizde hem de bekarlığa partilerinizde davul Showlarla davetlilerinizle eğlenebilirsiniz. Belki disco konseptiyle bekarlığa veda partinizi düzenleyebiliriz. Hayalleriniz ve düşlerinizi gerçekleştirmek için bekliyoruz. Kına geceniz için gerekli olan bütün aksesuar ve malzemeleri sizler için temin ediyoruz. Kına mumundan başlayarak kına takımı ve kına tepsisi ve birçok konuda hizmet veriyoruz. Zenne/oryantal ile kına gecenizde unutulmaz dans gösterilerine imza atabilirsiniz.

750-1.500 TL’den başlayan paket fiyatlarımız, istediğiniz organizasyonlara göre değişmekte. Ayrıca aksesuar kiralama hizmeti de sağlıyoruz. Kına tahtı ve kına giriş takı aklınıza gelebilecek her türlü kına malzemelerini sizlere sunuyoruz.

Fotoğraflarımıza bakarak kına organizasyon örneklerimizi görebilirsiniz, kendinizi formu doldururken bulursanız şaşırmayın, sizi formda bekliyoruz.

İletişim

 • Adres:

  İstanbul Cennet Mah. Ziya Gökalp Cad. Sakarya Apart. No:55 Küçükçekmece

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Taşkın Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.