Sultan Kına Organizasyonları

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Sultan Kına Organizasyonları Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500-5.000 TL

Sultan Kına Organizasyonları Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Sultan Kına Organizasyonları Sık Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Sultan Kına Organizasyonları Hakkında

30 kişilik profesyonel ekiple, 7 yıldır kına organizasyonu alanında hizmet veriyoruz. İsteklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre ekibimizin sayısı değişiklik gösteriyor.

Size kına gecesi organizasyonu için ne gibi hizmetler sunuyoruz?

İçinde rahat hissedeceğiniz ve şık bir görünüme sahip olacağınız bindallı ve kaftanı bedeninize uygun bir şekilde tasarlıyoruz. Sizi ve misafirlerinizi yönlendirecek olan ve isteklerinizi karşılayacak olan organizasyon sorumlumuz her an yanınızda olup destek oluyor. Ayrıca gelin hamamı olmasını isterseniz dilediğiniz aksesuarları sağlayarak düzenlemesini yapıyoruz. Kına geceniz için istediğiniz süslemeleri ve gerekli olan kına aksesuarlarını temin ediyoruz. Misafirlerinizle beraber harika fotoğraflar çekinebilmeniz için size özel kına tahtı köşesi düzenliyoruz. Eğlencenizi katlamak için davul şovumuz da var. Kına müziğinizi kendi isteğinize göre ya da bizde bulunan müziklere göre seçerek oluşturuyoruz. Açılış, davet, nişan ve sünnet düğünü gibi birçok organizasyon türünü Türkiye’nin her şehrinde gerçekleştiriyoruz.

Peki, Sultan Organizasyon iletişimi için ne yapabilirsiniz?

Organizasyondan 1 hafta önce iletişime geçebilirsiniz. Yandaki formu doldurarak fikirlerinizi bizimle paylaşabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Memnuniyetiniz ve “Mutlu anılarınızın mimarı” olmak bizim için çok önemli bir yer tutuyor…

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.