Sudem Kına Organizasyonu

E-posta Gönder

 • Fatih, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Sudem Kına Organizasyonu Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  2.500 TL'den az

Sudem Kına Organizasyonu Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Sudem Kına Organizasyonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Sudem Kına Organizasyonu Hakkında

Gösterişli kostümler, muhteşem dans gösterileri ve kusursuz eğlence kına gecenizde sizlerle… Sudem Kına Organizasyon olarak profesyonel ve güler yüzlü ekibimizle birlikte özel günlerinizi unutulmaz kılıyoruz. Hayatınızın bu özel gecesini muhteşem bir eğlenceyle kutlamanız için özenle çalışıyoruz. İstanbul’da faaliyet gösteriyor, isteğe göre farklı illerde bulunan çiftlerin kına gecelerine de enerjimizi katabiliyoruz.

Geleneklerimizin en güzel yansımalarından biri olan kına gecelerine yeni bir soluk getirdik. Farklı konseptler geliştirerek hüzünlü olduğu kadar eğlenceyi de yaşayabileceğiniz muhteşem bir organizasyon planlıyoruz. Organizasyonunuzu tüm detaylarıyla tasarlıyor, isteklerinizi de her zaman ön planda tutuyoruz.

Kına geceniz için konseptinize karar vermediniz mi? Sizi daha yakından tanıyarak ve hayallerinizdeki organizasyonu sizden dinleyerek size özel bir konseptte oluşturabiliriz. Osmanlı saray konsepti, Hint konsepti, pembe konseptini de tercih edebilirsiniz.

Sudem Kına Organizasyonu olarak kına mekânınızı baştan yaratıyor ve muhteşem bir ambiyans oluşturuyoruz. Davetli masa ve sandalye süslemeleri, mekân giriş yolu dekorları, masa üstü süslemeleri gibi birçok seçeneğimiz de mevcut. Tabi ki bu günün en özel dekoru olan kına tahtını da unutmayalım. Davet alanının en güzel köşesine ister tek ister çift kişilik lüks kına tahtı yerleştiriyor, cibinik ve minderlerle etrafını süslüyoruz.

Konuklarınıza gününüzden armağan edeceğiniz hediyelikler, kına merasimi için gerekli kına tepsisi, yaş kına başta olmak üzere eğlenceniz için ihtiyacınız olan her şeyi temin edebiliyoruz. Ayrıca tefler, halay mendilleri, nedime bileklikleri, el mumları gibi hizmetlerimiz de mevcut.

Kına ekibimizin muhteşem dans şovları ve özel gösterilerle size ve konuklarınıza farklı bir eğlence deneyimi yaşatıyoruz. Işıklı davul şovla da eğlencenizi ikiye katlıyoruz.

İstanbul kına organizasyon paketlerimiz hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Derviş Ali Mah. Canfeda Cami Sk. 36/1 Fatih/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.