Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon İstanbul

Seyr-i Alem Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Seyr-i Alem Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Seyr-i Alem Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Seyr-i Alem Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Seyr-i Alem Organizasyon Hakkında

Sultanlara layık bir kına gecesine sahip olmak ve düğünden önceki son büyük günü tam da hayal ettiğiniz şekilde geçirmek ister misiniz? Eğer cevabınız pozitifse biz Seyr-i Alem Organizasyon olarak size bu günü en iyi şekilde yaşatabilir ve her detayı düşünerek size zaman kazandırabiliriz.

Çok uzun yıllardır organizasyon sektöründe faaliyet gösteren geniş kapsamlı bir firmayız ve işimizi çok severek yapıyoruz. Genç, dinamik ve aynı zamanda profesyonellerden oluşan bir ekibe sahibiz; bu sayede kalkıştığımız tüm işlerin altından başarı ile kalkabiliyoruz. Şimdiye dek sayısız organizasyonu üstlendik ve çok sayıda insan tanıyıp mutluluklarına ortak olduk. Bir günün sonuna gelince müşterilerimizin yüzlerindeki gülümsemeyi ve minnettarlığı görmek bizim en büyük motivasyonumuz. Kına özelinde bilgiler vermeye başlamadan belirtmek isteriz ki aynı özen ve titizlikle düzenlediğimiz diğer organizasyonlar ise; söz ve nişan merasimleri, sünnet törenleri, nikahlar, mezuniyet baloları, doğum günü ve baby shower partileri şeklinde örneklendirilebilir.

Kına geceleri çok uzun yıllardır kültürümüzde olan bir âdet olduğu için zaman içerisinde gelişen çok fazla ritüeli ve seremonisi bulunuyor. Biz de her birini layığı ile yerine getirebilmek için hiçbir çaba ve masraftan kaçınmıyoruz. Çiftlerimizin tüm isteklerini yerine getirebilmek ve bunu yaparken de bütçelerine uygun şekilde hareket edebilmelerini kolaylaştırmak için belirlediğimiz paketlerimiz mevcut. Fiyatları ve içerikleri değişen bu paketlerden dilediklerini seçebiliyorlar.

İçeriklerimiz ise şunlar var; renk ve model tercihiyle kına tahtı, minderler ve gelin yolu, arkadaşlara bindallı, kına tepsisi ve sepeti, gelin damat duvakları, davul bendirle gelin çıkışı, kadın Dj, kına karşılama masası, geline özel tef, kuru kına, hoş geldin panosu, el mumları ve gülleri gibi.

Eğer işinizi şansa bırakmak istemezseniz Güngören kına organizasyon firmaları arasında kendinizi Seyr-i Alem ekibine emanet edebilirsiniz. Yandaki formu doldurursanız iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Güven Mahallesi İnönü Caddesi Kemaliye Pasajı No:44 34160 Güngören/İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Seyr-i Alem Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.