Otantik Kına Organizasyonu

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Otantik Kına Organizasyonu Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Otantik Kına Organizasyonu Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Otantik Kına Organizasyonu Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Otantik Kına Organizasyonu Hakkında

Keyifli bir kına gecesi organize etmek istiyorsanız pek çok konsept dahilinde kına gecesi düzenleme konusunda sahip olduğumuz tecrübe ile size oldukça eğlenceli bir organizasyon vaat ediyoruz!

Yıllardan beri kına gecesi organizasyonlarımızda gelin ve damatların sadece eğlenmeye odaklandıkları geceler düzenledik. Güler yüzlü ve profesyonel ekibimiz sayesinde gece boyunca tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Kına geceleri pek çok konsept dahilinde düzenlenen organizasyonlar. Bu konseptlerden hangisini tercih ediyorsanız ona en uygun ortamı oluşturuyoruz.

Organizasyon sorumlumuz ile iletişime geçerek isteklerinizi iletebiliriz. Bu sayede hayal ettiğiniz ortamı öğrenerek bu atmosferi gerçekleştirmek adına hazırlıklar yapabiliriz. Otantik kına gecesi mekanları arıyorsanız adımızdan da anlayabileceğiniz gibi bu tarz organizasyonlar düzenleme konusunda bulabileceğiniz en iyi organizasyon firmalarından biriyiz.

Peki organizasyonunuzu bizimle düzenlemek isterseniz ne gibi hizmetler sunuyoruz?

Diamond paketimiz dahilinde isminize özel kınamıza hoş geldiniz yazısı ile misafirlerinizi karşılıyoruz. Gecenizde hâkim olmasını istediğiniz temaya uygun özel karşılama masası imkânımız da bulunuyor. Davetinize katılacak konuklarınızı özel lokum ve gülsuyu ile karşılıyoruz. Gelin için özel kaftan ve nedimeler için de tef ve bileklik gibi aksesuarlar da sağlıyoruz. Gelinin çıkışını nedime ve dansçılarımız ile beraber görkemli bir şekilde düzenliyoruz. Yine gecenizin konseptine göre kına sepeti ve kına tepsisi de hazırlıyoruz. Gecenin en önemli anlarının yaşanacağı kına tahtını da oldukça gösterişli bir şekilde dizayn ediyoruz. Kına tahtının yanında bulunan cibinlik, kına sehpası ve minderlerini görsel bir bütünlük oluşturacak şekilde dizayn ediyoruz.

Hayatınızın en eğlenceli gecelerinden birini yaşamanız için gerçekleştireceğiniz organizasyonu Otantik Kına Organizasyon kalitesi ile düzenlemek isterseniz sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonu yardımıyla avantajlı fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Büyükşehir Mahallesi Atatürk Bulvarı No:38 White Corner AVM Kat:2 No:81-82-102 Beylikdüzü/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Otantik Kına Organizasyonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.