Organizasyonhanem

E-posta Gönder

  • Esenyurt, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Organizasyonhanem Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Organizasyonhanem Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Organizasyonhanem Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Organizasyonhanem Hakkında

Organizasyonhanem ailesi olarak hatırı sayılır bir süredir sektörde faaliyet gösteriyoruz. Bulunduğumuz konum itibariyle Esenyurt kına organizasyon firmaları arasında yer alıyoruz fakat İstanbul genelinde hemen her bölgeye gidebiliyoruz. Profesyonel ve işini severek yapan güler yüzlü ekibimiz sayesinde kusursuz bir hizmet veriyoruz ve %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Bizi tercih eden çiftlerimizin ister evde ister salonda veya otelde fark etmeksizin her yerde organizasyonlarını düzenleyebiliyoruz.

Çiftlerimize en iyi şekilde hizmetlerimizi sunabilmek ve bütçeleri ile zevklerine göre kolayca seçim yapabilmelerini sağlamak için bazı paketler belirliyoruz. İçerikleri değişen ve farklı fiyatlara sahip paketlerimizden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. İçerik olaraksa genellikle şu gibi hizmetleri sunabiliyoruz; farklı model ve renklerde kına tahtı ve aksesuarları, profesyonel DJ performansı ve geniş arşiv, özel kostümlü nedimeler, dans şovları, gelin çıkışı, geline dilediği model bir kaftan, damada fes ve yelek, duvak eldiven ve el gülleri, bendir, davul, gelin yelpazesi, Shakira kemeri, gelinin arkadaşlarına kaftan, kapıda gül suyu ve lokum ikramı, yakılacak yaş kına, dağıtılacak kuru kına, halay mendilleri, tefler, taçlar ve nedime bileklikleri, kar efekti, volkan, testi kırma ritüeli, isme özel hoş geldin panosu, kına tepsisi ve sepeti, kına hatıra panosu gibi.

İnsanların ihtiyaçlarını gidermek için elimizden geleni yaptığımız kadar çevreye, doğaya ve hayvanlara da saygı duymak gerektiğine inanan bir firmayız. Bu sebeptendir ki kendi ihtiyaçlarını karşılayamayan küçük dostlarımız, yani sokak hayvanları için mama bağışı yapıyoruz. Bunu da düzenlediğimiz organizasyonlardan elde ettiğimiz ücretin %20’sini vererek yapıyoruz. Hem hayal ettiğiniz gibi bir kına gecesine sahip olup hem de sokak hayvanlarına yardımcı olmak isterseniz bizimle birlikte bunu kolayca yapabilirsiniz.

Organizasyonhanem olarak Esenyurt kına organizasyonu fiyatlarımızı öğrenmek ve bize ulaşmak isterseniz yandaki formu doldurmanızı bekliyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.