• Min. Fiyat
    7.500-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Nuray Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
7.500-10.000 TL

Nuray Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Nuray Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Hint kınası

Nuray Organizasyon Hakkında

En coşkulu ve en hüzünlü anları içinde barındıran kına gecenizin her detayıyla kusursuz olmasını istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle Nuray Kına Organizasyon olarak kına gecenizde her detayın kusursuz olması için kusursuz ve profesyonel hizmet sunuyoruz.

Kına geceniz için hazırlıklarımıza başlamadan önce sizin davetinize dair tüm istek ve beklentilerinizi detaylıca dinliyoruz. Hazırlıklarınızın her aşamasında sizden edindiğimiz bu bilgiler ışığında hareket ederek, tüm ayrıntılarıyla içinize sinen bir organizasyon için özenle çalışıyoruz. Yaptığımız görüşmelerde kına geceniz için istediğiniz konsepti de öğreniyoruz. Eğer henüz kına geceniz için bir konsept belirlemediyseniz konsept belirleme hizmeti de sunuyoruz.

Kına gecenizde Hint kınasından, kına tahtına kadar her ihtiyacınızı profesyonel iş ortaklarımız sayesinde kolaylıkla elde ediyoruz. Hem de anlaşmalı olduğumuz firmalar sayesinde ihtiyaçlarınızı çok daha uygun fiyatlarla temin edebiliyoruz.

Kına gecenizde Roman tarzındaki rengarenk konseptlerden, geleneksel kına gecelerinin vazgeçilmez renkleri kırmızı ve altın rengindeki konseptlere kadar her tarza uygun kına geceleri organize edebiliyoruz. Kına gecenizde hoş geldin panelinden, kına taktınıza kadar her detayı konseptinize uygun olarak hazırlıyoruz. Bu sayede organizasyonunuzun bir bütün olarak uyum içinde görünmesini sağlıyoruz.

Kına gecenizde her ihtiyacınızda bir bakış uzağınızda olacak kına ekibimizle mutluluğunuza ortak oluyoruz. Kına ekibimizi bindallınıza ve düğün konseptinize uygun olarak giydirerek beraber bir ahenk içinde durmanızı sağlıyoruz. Kına gecenize ihtişamlı bir giriş yapmak isterseniz kına ekibimiz ile mekanınıza bir dans gösterisi ile giriş yapabiliyorsunuz. Bu sayede davetlilerinize onları nasıl eğlenceli bir gecenin beklediğini davetinizin henüz başlangıcında göstermiş oluyorsunuz.

Kına gecelerinin olmazsa olmazı sevdiklerinizle doyasıya eğlendiğiniz dakikalardır. Bu nedenle Nuray Organizasyon olarak kına gecenizde eğlencenin temposunu bir an olsun düşürmüyoruz. Davul showlardan, oryantal gösterilerine kadar kına gecenizi adeta bir şölene dönüştürüyoruz.

Siz de Nuray Organizasyon ile hayallerinizdeki kına organizasyonunu gerçeğe dönüştürmek isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak Nuray Organizasyon İstanbul kına organizasyonları hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Pendik/İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.