Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon İstanbul

Naz Kına Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Naz Kına Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Naz Kına Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Naz Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show

Naz Kına Organizasyon Hakkında

Düğüne giden bu heyecanlı süreçte kuşkusuz ki gelin adayları için önemli gecelerinden biri kına geceleri!

2010 yılından beri kına gecesi organizasyonlarına yenilikçi anlayışımızla beraber renk katıyor, gelin adaylarının memnuniyetini sağlıyoruz. Naz Kına Organizasyon olarak kusursuz bir kına organizasyonu için gereken her şeye sahibiz. Her bütçeye uygun kına paketlerimizle de İstanbul’daki gelin adayları için ideal seçim haline geliyoruz.

Günümüzde farklı konseptlerde düzenlenen kına gecesi organizasyonları profesyonel ekiple beraber daha güzel hale geliyor. Biz Naz Kına Organizasyon İstanbul adresinde sizlere özel kına organizasyon paketleri sunuyor, avantajlı fiyatlarımızla da mükemmel bir gece geçirmeniz sağlıyoruz.

Kaftandan başlayarak kına geceniz için gerekli olan tüm malzemeleri size ulaştırıyoruz. Peki kına geceleriniz için hangi fırsatları sunuyoruz?

Ekonomik, standart ve lüks olmak üzere 3 ayrı paketimiz bulunuyor.

Ekonomik paketimizde bulunan hizmetleri kısaca anlatalım: Şık tepsi ile misafirlerinize lokum ve gül suyu ikramında bulunuyoruz. 2 kişilik özel kostümlü nedime kızlarımı misafirlerinizi karşılıyor. Kına geceniz için kadın DJ ve geniş müzik arşivi sunuyoruz. Kına tahtı ve cibinliğini konseptinize uygun olarak düzenliyoruz. Yer minderlerini özenle seçiyor, nedimelerinizin de rahat etmesini sağlıyoruz. Ekonomik paketimizde bindallı hizmetimiz de bulunuyor.

Tabii ki paketlerimiz farklılık gösteriyor. En önemli fark ise nedime sayısı oluyor. Ekonomik pakette 2 nedimeniz bulunuyorken lüks pakette size yardımcı olan kişi sayısı daha fazla. İçeriği inceleyerek size en uygun olan paketi seçebilir, özel gününüzde davetlilerinizi sunduğumuz hizmetlerle büyüleyebilirsiniz.

Paketlerimizin içeriğini bizimle buluştuğunuzda anlatabilir, talep ederseniz sizin için yeni bir paket bile tasarlayabiliriz. Özel istekleriniz için birçok hizmetimiz bulunuyor. Semazen, zeybek ya da oryantal şovlarda düzenleyebiliyor, gecenize renk katabiliyoruz.

Osmanlı, Hint ya da prenses konseptinde bir organizasyon hayal ediyorsanız doğru adres biziz. Sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak bilgilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız için sizi bekliyoruz. Hayallerdeki kına gecesi organizasyonuna ulaşmak işte bu kadar kolay!

İletişim

  • Adres::

    Kartaltepe Mah., Çukurova Cad., 34040 Bayrampaşa

  • Haritadaki Konumu

    Naz Kına Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.