Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon İstanbul

Mutluluk Seferi Organizasyon

  • Min. Fiyat
    10.000-20.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

En Popüler Yorum

Feyza & Çınar

Düğün Tarihi: 24.02.2022

Aslında daha önce yazacaktım ama süreç nedeniyle ancak şimdi yazabiliyorum.
Tüm bu korona sürecinde sanki tek uğraştığınız benmişim gibi her an yazdığımda aradığımda tüm telaşıma ve umutsuzluğuma rağmen sakinleştirici ve ilgili tavrınız için çok teşekkür ederim.
Ne kadar doğru bir...
devam 

Ekiple Tanışın

Mutluluk Seferi Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
10.000-20.000 TL

Mutluluk Seferi Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Mutluluk Seferi Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Mutluluk Seferi Organizasyon Hakkında

Gelin adaylarımız 6 yıldır Mutluluk Seferi Organizasyon’la hayal gibi bir dekorasyon ve zengin hizmetlerle unutulmaz kına geceleri yaşıyor. Sizin için her zaman en ince ayrıntıları dahi düşünerek işimizi severek yapıyoruz. Hem değerli bir geleneğimizi yaşatmak hem de düğününüzden önce doyasıya eğlenmek için ihtiyacınız olan her şeyi sağlayan bir şirketiz. Akıllardan silinmeyecek kına ve bekarlığa veda partilerinde buluşmak için tanışmaya bekliyoruz.

Deneyim
Kına geceleri ve bekarlığa veda eğlenceleri kadar düğün, nişan, söz gibi birbirinden özel davetleri üstlendik. Genellikle yurtdışı odaklı çalışıyoruz. Yurtdışında gerçekleşen pek çok özel davet için aksesuar ve malzeme temini de yapıyoruz. Vizyonumuzu dünya trendlerini yakından takip ederek geliştiriyor ve farklı olmaya çalışıyoruz. Gelin adaylarımıza yenilikçi ve yaratıcı fikirler sunarak İstanbul kına organizasyon şirketleri arasında çok özel bir yer edindik.

Hizmetler
Mutluluk Seferi Organizasyon’da gösterişli ve dillere destan kına geceleri için kapsamlı hizmetler sunuyoruz. İstanbul kına organizasyon paketlerini incelediğinizde sizin için hazırladığımız hizmetlerin üst segment organizasyonları aratmayacağını da göreceksiniz. Kına dekorasyonu, masa süslemesi, kına müziği gibi gecenin önemli ayrıntılarını artık düşünmeniz gerekmiyor. Mutlu günlerinizde yanınızda olarak gerek gelin adaylarımızın kına gecelerinde gerekse çiftlerimizin düğün, söz ve nişanlarında benzersiz bir ambiyans yaratıyoruz.

Dekorasyon / Süsleme
Mutluluk Seferi Organizasyon olarak kına gecenizde ve son moda bekarlığa veda partilerinde dilediğiniz konsepti yaratabiliriz. Gelin adaylarımızın sıkça tercih ettikleri Osmanlı konsepti ya da Hint konseptini sizin zevklerinize ve taleplerinize göre şekillendiriyoruz. Kına takımı, kına tahtı, balonlar, güller… Siz sadece tarzınıza ve hayallerinize uygun olana karar verin, gerisini bize bırakmanız yeterli. Size özel görseller ve aksesuarlarla çok özel organizasyonlar gerçekleştiriyoruz.

Gelin adaylarımızdan ve evlenecek olan çiftlerimizden özel davetleri için işlerini şansa değil, bize bırakmalarını istiyoruz. Çünkü deneyimli ve ihtiyaçlarınızı iyi öngörebilen bir ekibimiz var. Her tarza ve zevke uygun davetler düzenlediğimiz firmamızda kına düğün organizasyon fiyatlarımızın da son derece uygun olduğunu göreceksiniz. Mutluluk Seferi Organizasyon’la yol almak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir veya sayfanın yanındaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Esenşehir Mah. Ümraniye İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Mutluluk Seferi Organizasyon Yol Haritası

Mutluluk Seferi Organizasyon Yorumları (1)

Feyza & Çınar

Düğün Tarihi: 24.02.2022

Aslında daha önce yazacaktım ama süreç nedeniyle ancak şimdi yazabiliyorum.
Tüm bu korona sürecinde sanki tek uğraştığınız benmişim gibi her an yazdığımda aradığımda tüm telaşıma ve umutsuzluğuma rağmen sakinleştirici ve ilgili tavrınız için çok teşekkür ederim.
Ne kadar doğru bir...
devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.