Kız Kulesi Kına Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Yetkilisi

Kız Kulesi Kına Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Kız Kulesi Kına Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Kız Kulesi Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Kız Kulesi Kına Organizasyon Hakkında

Kız Kulesi Organizasyon, doğru parçaları bir araya getiren ve profesyonel işlere imzasını atan bir organizasyon şirketidir. Düğün, nişan, kına gecesi, açılışlar, mezuniyet balosu, yıl dönümü yemekleri, sürpriz partiler, doğum günü, yeni doğan bebek organizasyonu, bayi toplantıları, eğitim ve motivasyon toplantıları, konferans, seminer ve workshoplar, açılış etkinlikleri, takım ruhu ve motivasyon aktiviteleri, lansman etkinlikleri, gala geceleri ve şirket yemekleri, kurumsal davetler ve kokteyller, yurt dışı kurumsal geziler ve personel teşvik gezileri gibi organizasyonları, en iyi şekilde planlıyoruz ve özel günlerinize ev sahipliği yapıyoruz.

İstanbul Maltepe kına organizasyonu şirketleri arasında, disiplinli ve kaliteli hizmet anlayışımızla birlikte adımızdan söz ettirmeye devam ediyoruz. Siz de kusursuz bir kına gecesi hayali kuruyorsanız, emin ellerdesiniz!

Kına gecesi organizasyonunuz için, geleneksel ruhu taşıması adına bütün detaylara sahibiz. Koyu renkte masa örtüleri, siz değerli gelinlerimiz için bindallı çeşitleri, kına gülleri, kına mumları, size özel işlenmiş kına tepsisi, misafirleriniz için kuru kına ikramı ve profesyonel bir dans ekibi olmak üzere, tüm beklentilerinizi karşılamak için yanınızdayız.

Bu özel geceyi düzenleyeceğimiz mekan içerisinde, dilediğiniz değişiklikleri yapabiliriz. Gösterişli kına tahtınızı yerleştirdikten sonra, nedimelerimizle birlikte sizin salona girişinizi sağlıyoruz. Bu aşamada davul şovlar da size eşlik ediyor.

Kına merasiminiz sırasında, eşsiz güzellikte bir uyum yakalıyoruz. Kınanız yakıldıktan sonra da bu hüzünlü havayı hemen dağıtmak için, eğlenceli şarkılara kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Misyonumuz:

Doğru hazırlanmış ve yönetilmiş etkinliklerin kurumlar ve bireyler için oldukça önemli olduğunu biliyoruz, değişen teknolojik gelişmeler doğrultusunda müşterilerimize özel yaratıcı etkinlikler oluşturup, sektörde önemli yerlere gelmelerine katkı sağlıyoruz.

Vizyonumuz:

En yeni çözümleri uygulamaya geçiren uzman Kız Kulesi Organizasyon ekibi olarak, etkinlik yönetimi ve organizasyon ihtiyaçlarınız için eksiksiz hizmet vererek, kurumsal kimliğinize değer katmayı hedefliyoruz. Tüm organizasyonları uzman ekibimiz ve modern ekipmanlarımızla planlayarak,müşterilerimize tam, eksiksiz ve dünya standartlarında bir hizmet sunmayı hedefliyoruz. Ulusal ve uluslararası birçok referansımızla sektörün lider firmalarından olmaya devam edeceğiz.

Sektörde uzun yıllardır bulunmamız dolayısıyla, fazlasıyla tecrübe edindik. Siz değerli çiftlerimiz için de en iyi organizasyonu düzenleyeceğimize eminiz! Siz de kararınızı verdiyseniz; Maltepe kına organizasyonu fiyat ve detaylar hakkında bilgi sahibi olmak için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan formu doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

 • Adres:

  Yalı Mh. Turgut Özal Bulv. No:261

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Kız Kulesi Kına Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.