Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon İstanbul

Kına Gecesi Organizasyonu

  • Min. Fiyat
    7.500-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın


Kına Gecesi Organizasyonu Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
7.500-10.000 TL

Kına Gecesi Organizasyonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Kına Gecesi Organizasyonu Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Kına Gecesi Organizasyonu Hakkında

Biri kına gecesi mi dedi? Sanıyoruz doğru duyduk, düğün tarihiniz yaklaşıyor ve o büyük günden önce kendinize bol eğlenceli ve renkli bir kına gecesi mi düzenlemek istiyorsunuz? O halde doğru yerdesiniz. Biz Bağcılar Kına Organizasyon ailesi olarak sizin bu hayalinizi en iyi şekilde mükemmel bir şölene dönüştürebiliriz.

Organizasyon ve davet sektöründe çok uzun yıllardır faaliyet gösteren tecrübeli bir firma olarak işimizi çok seviyoruz. Sürekli olarak kendimizi geliştirmek ve müşterilerimize daha iyi hizmetler sunmak için çabalıyoruz. Güler yüzlü, profesyonel ve işinin ehli kalabalık ekibimizle birlikte kalkıştığımız her işin üstesinden rahatlıkla geliyoruz. Kına geceleri özelinde konuşmak gerekirse uygun fiyatlı ve aynı zamanda çok kapsamlı bir hizmet veriyoruz. Her çiftin zevkine ve bütçesine uyum sağlayabilecek paketler sunuyor ve seçimi gelinle damadımıza bırakıyoruz.

Paketlerimizde yer alan ve çiftlerimize sunduğumuz hizmetleri saymak istiyoruz. Cibinlikli ve nedime minderli kına tahtı kurulumu, hoş geldiniz panosu, karşılama masası, konukları lokum ve gül suyu ile karşılama, gelinimize bindallı, damadımıza fes ve yelek, kostümlü nedimeler, dans şovları, davullu gelin çıkışı seremonisi, arkadaşlara bindallı, rengarenk kemeri ve şovu, testi kırma, kına tepsisi ve sepeti, arkadaşlara taç, el mumları, el gülleri, tefler, Shakira kemeri, volkan ve konfeti, halay mendilleri, yakılacak yaş kına, misafirlere dağıtılacak kuru kına, DJ performansı ve geniş müzik arşivi gibi.

Organizasyonları her yerde düzenleyebiliyoruz; otelde, salonda, sokakta, kafede veya kır bahçesinde. Üstelik hizmetlerimizden paket halinde faydalanmak istemezseniz taht ve bindallı da kiralayabilirsiniz. Hepsi ve daha fazlası için biz Kına Gecesi Organizasyonu İstanbul’da sizi bekliyoruz. Bize kolayca ulaşmak ve paket fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfanın sağ tarafında bulunan formu doldurmanız yeterli.

İletişim

  • Adres::

    Yüzyıl Mahallesi Barboros Caddesi 17. Sokak Bağcılar/İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.