Jasmin Kına & Kaftan Organizasyon

E-posta Gönder

4 yorum

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500-2.250 TL

Min. Fiyat

Şişli, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.250 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Önerilen Firmalar

Abes Organizasyon
14 12

Kadıköy

Abes Organizasyon

1.500-2.250 TL
Wedding Kına Organizasyon
61 1 14

Bahçelievler

Wedding Kına Organizasyon

2.250-3.000 TL
Vision Kına Organizasyon
12

Çekmeköy

Vision Kına Organizasyon

2.250-3.000 TL

Hakkında

Tamamen müşteri memnuniyeti üzerine kurulu Jasmin Kına & Kaftan Organizasyon firmamız, kına gecenizi en ince ayrıntısına kadar organize etmek için burada! ‘’Kına geceniz, hayallerinizin de ötesinde…’’ sloganımızla, güzel gelinlerimizin en önemli günü olan kına gecelerini mükemmel geçirmeleri için, hizmet kalitemizden ödün vermeden çalışıyoruz.

Peki konsept oluşturma ve planlama aşamamız nasıl ilerliyor?

Öncelikle tüm ayrıntıları konuşabilmek adına bir ön görüşme tarihi planlıyoruz. Bu görüşmede sizi daha yakından tanımaya çalışıyor, tarzınızı ve zevklerinizi anlamaya çalışıyoruz. Aklınızda bir fikir oluşturması açısından daha önce yaptığımız kına organizasyonlarından örnekler gösteriyoruz.

Tamamen içinize sinen bir organizasyon için istediğiniz renk ve konseptleri kullanabiliyoruz. Kına geceniz için gerekli olan tüm aksesuarları da bizden temin edebiliyorsunuz. Kına konseptinizi göre seçebileceğiniz kına tahtı, tahtınızla uyumlu kına sandığı ve kına takımının mekâna nasıl yerleştirilmesi gerektiğine bile beraber karar veriyoruz.

Kına gecenizi yapacağınız mekânı da belirlediğimiz konseptte özenle hazırlıyor, her detayın kusursuz olması için titiz bir çalışma yürütüyoruz. Süsleme dışında kına gecenize giyeceğiniz bindallı ve kaftanı da bizden kiralayabiliyorsunuz. Birçok renk alternatifi bulunan özel tasarım kaftan ve bindallı modellerimizi çok beğeneceğinize eminiz.

Seçtiğiniz kına konseptine göre özel kostümler giyen kına ekibimiz, eğlencenize eğlence katmak için orada olacak. Eğer siz de son zamanlarda birçok gelin adayımızın tercih ettiği dans koreografilerinden biriyle sahneye çıkmak isterseniz, müzik ve dans seçimi için bu ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Bizi tercih eden tüm gelinlerimizin hayallerindeki kına gecesini gerçeğe dönüştürerek, unutulmaz anlarına imzamızı atmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz. Hizmet içeriğimizi çok beğendiyseniz ve Jasmin Kına Organizasyon paketlerimiz hakkında fikir edinmek istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak aklınızdaki tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.

İletişim

Yasemin Avcı

  • Adres: Büyükdere Cd. Fulya Mh. No:62

Jasmin Kına & Kaftan Organizasyon Yol Haritası

4 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


B&M

Berna & Mert

Düğün Tarihi: 01.07.2018

Kına ekibi ve organizasyonel yönetim çok başarılıydı.

N&A

Nursena & Aygür

Düğün Tarihi: 23.06.2019

Kına gecemde çok eğlenmemi sağlayan Jasmin Kına Organizasyona çok teşekkür ederim. Özellikle Nedime kızlarının enerjisine ve samimiyetine bayıldım.

Öz

Özge

Düğün Tarihi: 20.06.2019

İlk görüşmedeki güleryüzlü sıcak karsılamalarıyla gönlümüzü aldılar en başta
herbir detayla sorularımla bıkmadan cevap verip ilgilendiler heyecanla kına günümü bekliyorum

T&M

Tuğçe & Metin

Düğün Tarihi: 04.10.2017

Jasmin Kına Organizasyon Sayesinde Benim Ve Misafirlerimin Unutamayacağı Bir Kına Gecesi Geçerdik. İlgisi Ve Enerjisi Için Jasmin Ekibine Çok Teşekkür Ediyoruz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!