Isabel Kına Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Isabel Kına Organizasyon Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı

    2.250-3.000 TL

Isabel Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği

    Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Zenne / oryantal

Isabel Kına Organizasyon Hakkında

İsabel Organizasyon ailesi olarak büyük bir heves ve heyecanla Kasım 2018’de kurulduk. Aradan geçen zamana rağmen hala aynı heyecana sahibiz ve genç dinamik ekibimizle birlikte güler yüzlülükle hizmet veriyoruz. Bulunduğumuz konum itibariyle İstanbul kına organizasyon şirketleri arasında bulunuyoruz ve sunduklarımızla farkımızı da ortaya koyuyoruz. Ancak bizim hizmet alanımız ve kapasitemiz bundan çok daha geniş, çiftlerimiz talep ettiği sürede onlarla birlikte Türkiye’nin her şehrine de gidebiliyoruz.

Yoğun olarak kına geceleri üzerine çalışsak da aynı özen ve kaliteyle söz ve nişan merasimleri de düzenleyebiliyoruz. Ancak burada daha çok kına özelinde konuşup bilgiler vereceğiz. Çok eski geleneklerimizden biri olan kına geceleri artık günümüzde inanılmaz bir popülerliğe sahip oldu, biz de bu kültürümüzün bir parçası olan geleneği tüm ritüelleri ve gerektirdikleri ile birlikte yerine getiriyoruz. Kınaya dair günümüzde yapılan her şeyi tüm seremoni ve adetleriyle bizde bulabilirsiniz. Bunun için çiftlerimize paketler bile sunuyor, hizmet detaylarımızı burada aktarıp bütçe ve zevke göre seçim yapılabilmesini sağlıyoruz.

Bu paketlerde; geline kaftan, kına tahtı kurulumu, kına sepet ve tepsisi, kostümlü nedimeler, dans şovları, dansöz, konuk karşılama, pano, kına masası ve mekan süsleme, dağıtılacak kına, el gülleri, hediyelikler, halay mendilleri Shakira kemeri, rengarenk şovu, testi kırma ve daha niceleri yer alıyor.

Türü fark etmeksizin çiftlerimizin dilediği her yerde organizasyonu gerçekleştirebiliyoruz ancak önemli bir kriterimiz var. 2020 itibariyle aldığımız bir karardan ötürü çiftlerimize daha iyi hizmet verebilmek ve kalitemizden ödün vermemek için mekan seçiminde ışık ve ses sistemlerinin kaliteli olmasına dikkat ediyoruz. Bunun haricinde otellerde, balo ve düğün salonlarında, kına evlerinde, kır bahçeleri, havuz başı davet alanları gibi yerlerde gerçekleştirebiliyoruz.

İsabel ailesi olarak bize ulaşmak ve İstanbul kına organizasyon fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.