İnanç Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İnanç Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500 TL'den az

İnanç Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

İnanç Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

İnanç Organizasyon Hakkında

12 yıllık deneyimimizle isteğe göre Türkiye’de ve yurtdışında kına gecesi için organizasyonlar düzenliyoruz. En özel günlerinizden biri olan bu geceyi teknede geçirmek isterseniz bu imkânı sağlıyoruz. İstediğiniz aksesuarları temin ederek dilediğiniz mekânı kına geceniz için süslüyoruz.

Ekibimiz ile kına gecesi hazırlıklarınızı rahatlıkla tamamlayabilir ve o gece geldiğinde gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Bütün gözler sizin üzerinizde olacağı için bindallı ve kaftanları içinde rahat hissedeceğiniz şekilde ve şık görüneceğiniz halde hazırlıyoruz. Eğlencenin bir diğer şekli olan gelin hamamı yapmak isterseniz bütün hazırlıklarıyla o imkânı da sunuyoruz. Sizin yanınızda olup ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve misafirleri yönlendirecek organizasyon sorumlumuz ile kendinizi güvende hissedeceksiniz. Gecenizi şenlendirmek için davul şovumuz da var. Kına tahtınızı fotoğraf çektirmeniz için görsel bir köşeye dönüştürüyoruz. Sevdiklerinizle ve nedimelerinizle harika anılarınız olacak bu köşe dinlenmek için de rahat bir bölüm olacak. Dilek tutarak gökyüzüne uçuracağınız dilek fenerlerini de isteğinize bağlı olarak temin ediyoruz. Aksesuarlarımızı kiralamayı düşünürseniz bu imkânı size sunuyoruz.

Peki bütün bunlar için bizimle ne kadar önceden iletişime geçebilirsiniz?

1 hafta içinde ve minimum 1000 lira bütçeniz varsa iletişime geçebilirsiniz. Hayalini kurduğunuz bu gece için fiyat teklifi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz. Sormak istediklerinizi ya da fikir almak istediğiniz konuları da yine bu form üzerinden bize ulaştırabilir ve sorularınızın cevabını bulabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Hocabaşı Mahallesi Muradiye Caddesi Kale İşhanı No: 4 Kat: 4 Sirkeci

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    İnanç Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.