Elif Kına Organizasyon

E-posta Gönder

  • Bağcılar, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Elif Kına Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500 TL'den az

Elif Kına Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Elif Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına mumu, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

Elif Kına Organizasyon Hakkında

Elif Kına Organizasyon ile hayal ettiğiniz kına gecesini gerçekleştirmek için hazır mısınız? Düğününüzden önce sevdiklerinizle doyasıya eğleneceğiniz bu anları benzersiz kılmak için sabırsızlanıyor, uzun süre hafızalarınızdan çıkmayacak bugünün planlamasını birlikte yapıyoruz.

Organizasyon alanında hizmet vermeye başladığımız ilk günden beri sektörü, en yeni trendleri, konseptleri ve değişen modayı yakından takip ediyoruz. Gelin adaylarımızın tüm istek ve ihtiyaçlarını karşılamakla kalmıyor, onlara kına gecelerini eşsiz kılacak fikir ve konsept önerilerinde de bulunuyoruz. Kullandığımız aksesuarların hepsinde kaliteyi hissetmenizi sağlıyor, bu özel günlere en az sizin kadar önem veriyoruz. Güveninize layık olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Kına gecelerinin olmazsa olmazları kına tahtı, kına sandığı, kına takımı, kına tepsisi, kına mumu, kına minderi, bindallı, kaftan ve bunun gibi daha pek çok aksesuarı renk ve tema olarak tarzınıza uygun şekilde temin ediyoruz. Çiçekler, tüller, balonlar ve bunun gibi detaylar ile mekanı süslüyor, kendinizi gecenin büyüsüne kaptırmanızı sağlıyoruz. Detaycı bakış açımız ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışımız sayesinde önce sizi sonra da davetlilerinizi etkileyeceğimizden eminiz.

Bağcılar kına organizasyon firmalarından farklılaştığımız en önemli özelliğimizden biri; aynı zamanda gelinlik hizmeti de verebiliyor olmamız! Gelin adaylarımızın kına gecelerini düzenlemek ile kalmıyor, düğünlerinde giyecekleri gelinlikleri de uygun fiyatlarla beğenilerine sunuyoruz. İhtiyacınız olan her konuda yanınızda olmak için biz hazırız!

Düğününüzden önce fazla harcama yapmak istemeyen gelin adaylarının da tercih sebebi oluyoruz. İstanbul kına organizasyon fiyatlarından farklılaşan paket fiyatlarımız ile hem size hem de cebinize hitap edeceğimizden emin olabilirsiniz.

Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz bir organizasyona imza atmak için yapmanız gereken tek şey sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.