Derenimo Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Derenimo Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  2.500-5.000 TL

Derenimo Organizasyon Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Derenimo Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Derenimo Organizasyon Hakkında

Yepyeni bir hayata başlayacak gelin adaylarının hayallerinden biri olan kına geceleri, Derenimo Organizasyon ile gerçeğe dönüşüyor! Bu özel gününüzü en az sizin kadar önemsiyor, tüm detayların üstünde titizlikle duruyoruz. Kusursuz bir gecenin sonunda yüzünüzdeki gülümsemenin sebebi olmak için sabırsızlanıyoruz.

Faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden beri müşteri memnuniyeti bizim için son derece önemli oldu. “En güzel reklamımız, sizin mutluluğunuzdur!” mesajıyla çıktığımız bu yolda her organizasyona aynı ciddiyet ve önemi gösteriyoruz. Bu değerli anların tüm yükünü omzunuzdan alıyor, her ayrıntısı hassasiyetle planlıyoruz. Size ise kına gecenizin keyfini çıkarmak kalıyor.

İstanbul kına organizasyon firmalarından farklılaşmak için kendimizi sürekli geliştiriyor, en yeni trendleri ve konseptleri yakından takip ediyoruz. Kına gecelerinin olmazsa olmazları kına tahtı, kına sandığı, kına takımı, kına tepsisi, kına mumu, kına minderi, bindallı ve kaftan gibi aksesuarlarımızı sürekli yeniliyor, farklı konseptlere uygun seçenekler sunuyoruz.

Sahip olduğumuz bilgi birikimleri, tecrübeler, aksesuar ve ekipmanlar sayesinde pek çok organizasyona imza atabiliyoruz. Kına gecelerinin yanı sıra düğünler, doğum günleri, evlilik teklifleri, söz ve nişan törenleri, sünnetler ve tekne organizasyonlarının hepsi için bizi tercih edebilirsiniz. Bugüne kadar sayısız davet düzenledik, misafirlerimizin yüzünü güldürdük. Neden bir diğeri siz olmayasınız?

Fiyatlarımız, yüzünüzü güldürdüğümüz bir diğer konu! Sunduğumuz her hizmette uygun fiyatlarımız ile karşılaşıyor, İstanbul kına organizasyon fiyatları arasındaki farkı görüyorsunuz. Hem size hem de cebinize hitap ederek tercih sebebiniz oluyoruz.

Eğer hakkımızda daha çok şey öğrenmek istiyor ve fiyatlarımızı merak ediyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. En mutlu anlarınızda tüm deneyimlerimiz ve uzman ekibimiz ile birlikte yanınızdayız!

İletişim

 • Adres:

  Kağıthane/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Derenimo Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.