Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon İstanbul

Derenimo Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Derenimo Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Derenimo Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Derenimo Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Derenimo Organizasyon Hakkında

Yepyeni bir hayata başlayacak gelin adaylarının hayallerinden biri olan kına geceleri, Derenimo Organizasyon ile gerçeğe dönüşüyor! Bu özel gününüzü en az sizin kadar önemsiyor, tüm detayların üstünde titizlikle duruyoruz. Kusursuz bir gecenin sonunda yüzünüzdeki gülümsemenin sebebi olmak için sabırsızlanıyoruz.

Faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden beri müşteri memnuniyeti bizim için son derece önemli oldu. “En güzel reklamımız, sizin mutluluğunuzdur!” mesajıyla çıktığımız bu yolda her organizasyona aynı ciddiyet ve önemi gösteriyoruz. Bu değerli anların tüm yükünü omzunuzdan alıyor, her ayrıntısı hassasiyetle planlıyoruz. Size ise kına gecenizin keyfini çıkarmak kalıyor.

İstanbul kına organizasyon firmalarından farklılaşmak için kendimizi sürekli geliştiriyor, en yeni trendleri ve konseptleri yakından takip ediyoruz. Kına gecelerinin olmazsa olmazları kına tahtı, kına sandığı, kına takımı, kına tepsisi, kına mumu, kına minderi, bindallı ve kaftan gibi aksesuarlarımızı sürekli yeniliyor, farklı konseptlere uygun seçenekler sunuyoruz.

Sahip olduğumuz bilgi birikimleri, tecrübeler, aksesuar ve ekipmanlar sayesinde pek çok organizasyona imza atabiliyoruz. Kına gecelerinin yanı sıra düğünler, doğum günleri, evlilik teklifleri, söz ve nişan törenleri, sünnetler ve tekne organizasyonlarının hepsi için bizi tercih edebilirsiniz. Bugüne kadar sayısız davet düzenledik, misafirlerimizin yüzünü güldürdük. Neden bir diğeri siz olmayasınız?

Fiyatlarımız, yüzünüzü güldürdüğümüz bir diğer konu! Sunduğumuz her hizmette uygun fiyatlarımız ile karşılaşıyor, İstanbul kına organizasyon fiyatları arasındaki farkı görüyorsunuz. Hem size hem de cebinize hitap ederek tercih sebebiniz oluyoruz.

Eğer hakkımızda daha çok şey öğrenmek istiyor ve fiyatlarımızı merak ediyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. En mutlu anlarınızda tüm deneyimlerimiz ve uzman ekibimiz ile birlikte yanınızdayız!

İletişim

  • Adres::

    Kağıthane/İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Derenimo Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.