Damla Kına Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Damla Kına Organizasyon Hakkında

En değerli günlerinizden biri olan kına geceniz için Damla Organizasyon’u seçebilir, kusursuz bir organizasyona sahip olabilirsiniz. Bu özel gece için neler sağlıyoruz?

Kına hazırlık sürecinizi kolaylaştırmak ve omuzlarınızdaki yükü hafifletmek için çalışıyoruz. Bunun için birçok paket hazırladık. Paket içeriğinde yer alan detaylarla diğer organizasyon firmalarından ayrılıyoruz.

-Gelin adaylarımız için farklı tarz ve renge özel elbiselerimiz bulunuyor. Kaftan ve bindallı seçeneklerimizden zevkinize en uygun olanı seçebilir, dileğiniz gibi bir görünüme sahip olabilirsiniz.

-Damat beyimizi de unutmadık. Özel bir kostüm hazırlıyoruz. Bu hizmetimizle de damat beyi de özel hissettiriyoruz.

-Arkadaşlarınız nedime kaftanları sunuyor, görsel açıdan da güzel bir gece geçirmenizi sağlıyoruz.

-Kına sepeti ve tepsi takımı temin ediyoruz, konseptinize uygun olarak hazırlıyoruz.

-Dans etmek ve eğlenceli bir gece geçirmeye ne dersiniz? Rengarenk bir kemer ile nedimeleriniz eşliğinde dans edebilir, dans ekibimizle de bir koreografi tasarlayabilirsiniz. Böylece davetlilerinize görsel açıdan oldukça zengin bir gece geçirebilirsiniz.

-Süslü tef, kına örtüsü, halay mendili, el mumu, kına tacı, kuru paket , kına el gülleri de sunduğumuz hizmetler arasında yer alıyor.

Paketlerimizin içeriğini de değiştirebilirsiniz. Eğer arzu ettiğiniz başka hizmetlerde varsa bizimle önceden iletişime geçebilir, gecenizin planlamasını beraber sağlayabiliriz. Hem yaz dönemlerinde çok yoğun bir programa sahip olduğumuz için de gününüzü önceden ayırabilirsiniz.

Yeni trendleri takip ediyor, günümüzde popüler olan konseptlerle gelin adaylarını buluşturmaya çalışıyoruz. Her aşamada fikirlerinizden ilham alıyor, masal gibi bir geceye sahip olmanızı sağlıyoruz. Bu peri masalında istediğiniz tüm hizmetleri hızlı bir şekilde yerine getirecek, gerekli olan tüm malzemeleri temin edeceğiz. Kına tahtından başlayarak hediyeliklere kadar tüm ayrıntıları organizasyon sorumlumuzla planlayacağız.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurabilir, kına organizasyonu Bayrampaşa fiyatlarının en avantajlı olanını yakalayabilirsiniz. ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklamadan sayfamızdan ayrılmayın.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.