Cümbüş Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Cümbüş Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500-5.000 TL

Cümbüş Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Cümbüş Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Cümbüş Organizasyon Hakkında

“Cümbüş gelini olmak ayrıcalıktır.” sloganıyla çıktığımız bu yolda yıllardır nice organizasyon düzenledik. Gelin adaylarının hayallerini gerçek kıldık. Eğer siz de İstanbul’da evlenecekseniz düğün öncesinde eğlenceli bir kına gecesi düzenleyebilirsiniz. Kına gecesi organizasyonları günümüzde oldukça farklı konseptlerde gerçekleşiyor, unutulmaz detaylarla süslenen bu davetlerden biri de sizin olsun isterseniz Cümbüş Organizasyon Manisa ile çalışabilirsiniz.

Bizi Gaziosmanpaşa kına organizasyon firmalarından ayıran özelliklerimiz neler?

En önemli hizmetimiz ise gelin adaylarına sunduğumuz danışmanlık hizmeti. Düğün öncesinde gelin adaylarıyla bir araya geliyor, istediğiniz kın konseptini belirliyoruz. Kimi gelin adayları aklında bir konseptle gelirken kimi gelin adayları ise istediği konsept konusunda kararsız kalıyor. Stil, müzik ve daha birçok konu hakkında konuştuktan sonra konsept için fikir birliği sağlıyoruz. Gerekli malzemeleri temin ediyoruz.

Gecenin yönetimi bize ait. Organizasyon akışının eksiksiz olarak devam etmesini sağlıyoruz. Organizasyonun büyüklüğüne göre değişen bir kadroya sahibiz. Her misafirinizle özel olarak ilgileniyor, memnuniyeti sağlıyoruz.

Gecenize renk katacak dans gösterileri dans ekibimiz tarafından hazırlanıyor. Konseptinize uygun olarak tasarlanan bu etkinlikte ister roman isterseniz de Hint dansı yapabiliyoruz.

Son teknoloji ses ve sahne sistemlerimiz sayesinde kesintisiz eğlencenin devam etmesini sağlıyoruz. Profesyonel müzisyenlerimiz en özel kına gecesi şarkılarını seslendiriyorlar. Kına yakma merasiminde “Yüksek yüksek tepelere” türküsünü seslendirirken testi kırma merasiminde ise istediğiniz bir şarkıya yer veriyoruz.

Gelin adayı ve nedimelerin kıyafetini de tedarik edebiliyoruz. Gelin adayları için birçok farklı renkte kaftan seçeneği sunarken nedimeler için de bindallı hizmetimiz bulunuyor. Görsel açıdan oldukça uyumlu bir gece sizi bekliyor.

Kına tahtı, kına mumu, nedime minderleri, kına gülü, kına sepeti, kına masası olmak üzere birçok malzeme konseptinize uygun olarak tasarlanan kına mekânında sizi bekliyor.

Eğlencenin doruklara ulaştığı, aileniz ve dostlarınızla beraber keyifli saatler geçirdiğiniz bir organizasyon için sayfa üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilir, Cümbüş Kına Organizasyon için “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Barbaros Hayrettinpaşa Mahallesi, 1098. Sk. No:17, 34110 Gaziosmanpaşa/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Cümbüş Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.