Ceyda Organizasyon

E-posta Gönder

  • Beşiktaş, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Ceyda Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500 TL'den az

Ceyda Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Ceyda Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

Ceyda Organizasyon Hakkında

Hayallerinizdeki kına gecesini gerçeğe dönüştürmek için Ceyda Organizasyon olarak titizlikle çalışıyor, yıllar geçse de unutamayacağınız bir eğlenceyle sizi buluşturuyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte İstanbul’da faaliyet gösteriyor, kişiye özel yarattığımız konseptlerle organizasyonlarınızı unutulmaz bir şekilde kutlamanız için isteklerinize en iyi şekilde çözüm üretiyoruz.

Özel günlerinizde biliyoruz ki siz de kusursuz bir davet ve eğlence istiyorsunuz. Bunun için tüm yaratıcılığımızla organizasyonunuzun türüne uygun olarak size konseptler sunuyor ve tavsiyelerde bulunuyoruz. Düğün ve nişan mekânınızı baştan yaratıyor, kına ve bekârlığa veda geceniz için de farklı temalar oluşturuyoruz. Kurumsal etkinlik ve özel eğlenceleriniz için de profesyonel dokunuşlarımızla etkinliğinizi farklılaştırıyoruz.

Kına gecelerinin kültürümüzde çok büyük bir önemi var. Son dönemlerde konsept bir eğlenceye dönüşen bu gün için size farklı seçenekler sunuyoruz. Osmanlı, Hint ve modern tarzda size özel olarak oluşturacağımız konsepte uygun olarak davet alanınızı baştan yaratmakla başlıyoruz işimize. Masa ve sandalye temininden süslemelere kadar her şeyin uyum içerisinde görünmesi için renk seçimlerimizi yapıyor, dekor ve aksesuarlarla muhteşem bir alan oluşturuyoruz.

Kutlamanızda ihtiyacınız olacak tüm ekipmanları da temin ediyoruz. Kına tahtı dekorundan, kına tepsisi ve el mumuna, konuklarınız için hazırlayacağımız hediyelikler ve ikramlar gibi çeşitli hizmetlerimiz de bulunuyor. Siz kendi hazırlığınızla ilgilenirken kına gecenizi biz tasarlıyoruz. Mekân süslemesinin yanı sıra orkestra ve müzisyen temini hizmetimiz de bulunuyor ve tarzınıza özel müzikler eşliğinde keyifli bir eğlenceyle buluşturuyoruz sizi.

Ceyda Kına Organizasyon olarak hayatınızın en özel gününü şölene dönüştürmek için hazırız! Siz de düğün, nişan ve kına gecenizde profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız, sağladığımız olanaklar hakkında detaylı bilgi içim; sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.