Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon İstanbul

Cansu Aksoy Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Cansu Aksoy Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Cansu Aksoy Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Cansu Aksoy Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Cansu Aksoy Organizasyon Hakkında

Geçmişten gününüze kadar ulaşmayı başarmış geleneklerin başında hiç kuşkusuz kına gecesi geliyor ve değişen trendlere, akıp giden zaman inat kına gecesi ritüelleri önemi yitirmeden yapılmaya devam ediliyor. Biz de bunun farkında olan çalışkan ekibimizle Cansu Aksoy Organizasyon olarak, kına gecesi ritüellerini en iyi şekilde yerine getirebilmeniz için unutulmaz organizasyonlar gerçekleştiriyoruz.

Kına gecenizin sizin için önemini ve nasıl bir anlam taşıdığını biliyoruz. Bu yüzden sahip olduğumuz sorumluluğun da farkındayız. Bu bilinçle çalışan ve güler yüzünü hiçbir zaman eksik etmeyen ekip arkadaşlarımız sayesinde davetinizi tam da hayal ettiğiniz gibi gerçekleştiriyoruz.

Peki neler yapıyoruz?

-Öncelikle isteklerinizi dikkate alarak bir akış planı hazırlıyoruz. Kına gecenizde çalacak müziklerinizden tutun da kaftan seçiminize kadar bütün süreçte size danışmanlık yapıyoruz.
-Misafirlerinizi müzik eşliğinde kapıda karşılıyoruz ve yerlerine kadar eşlik ediyoruz.
-Birbirinden farklı kına tahtı modellerimizi beğeninize sunuyoruz. Belirlediğiniz kına konseptine göre mekânınızı süslüyor, konseptte uygun masa ve sandalye giydirmelerimizle hoş bir ambiyans yaratıyoruz.
-Fiziğinize ve tarzınıza uygun, renk renk bindallı ve kaftan modellerimiz bulunuyor. Dilerseniz kına gecenize katılacak kız arkadaşlarınız için taç, pullu mendil ve kaftan siparişi de verebilirsiniz.
-Kına gecenizi renklendirecek kına ekibimiz, özel kıyafetleriyle yanınızdan bir dakika bile ayrılmıyor. Dilerseniz önceden hazırladığınız dans koreografisiyle misafirlerinize görsel bir şov hazırlayabilirsiniz.

Sadece kına gecelerinizi organize etmiyoruz; açılış, doğum günü, sünnet, nişan ve düğün organizasyonlarınız için de bizi tercih edebilirsiniz.

Eğer Cansu Aksoy Kına Organizasyon daha fazla bilgi sahibi olmak ve uygun fiyat seçeneklerimizi öğrenmek istiyorsanız; yapmanız gerek şey çok basit. Hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Heyecanla sizleri bekliyoruz.

İletişim

  • Adres::

    Zeytinlik Mah. Fisekhane Cad. Selimbey Pasajı Kat 2 No 37 Bakırköy İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Cansu Aksoy Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.