• Min. Fiyat
    20.000-30.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Bizimle Gel Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
20.000-30.000 TL

Bizimle Gel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Bizimle Gel Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Bizimle Gel Hakkında

Yer aldığımız coğrafyanın en keyifli âdeti olan kına geceleri, yıllardır gelin adayının, arkadaşlarının ve sevdiklerinin büyük bir keyifle eğlendikleri gece oluyor. Düğün hazırlıkları boyunca zaten yeterince yorulmuş oluyorsunuz. Buna bir de kınanızı organize etmek dahil olunca haliyle birçok gelin adayı detaylar ile uğraşmak istemiyor. Tam da bu aşamada “Her şeyi bize bırakın!” diyoruz. Sizin için her detayla birebir ilgilenip ortaya tam da hayalinizdeki gibi bir organizasyon çıkarıyoruz.

Eğer farklı bir mekân arayışı içindeyseniz bunun için de size yardımcı oluyoruz. Aracılık hizmeti verdiğimiz bu noktada; içinize sinen bir tekne ile kınanız için anlaşmanızı sağlıyoruz. Siz de “Teknede kına gecesi organizasyonu iyi bir fikir aslında.” dediyseniz içinizden gelin organizasyon içeriklerimizden bahsedelim.

İyi bir planlama bu işin en kritik noktasını oluşturuyor. Peki, iyi bir planlama nasıl yapılıyor? Öncelikle oturup organizasyonuna dair bugüne dek kafanızdan geçen her fikri, her detayı, özellikle şu da olmalı dediğiniz ne varsa dinliyoruz. Talepleriniz doğrultusunda sizin için bir konsept oluşturup bu konsept üzerinden geliştirmeler yapıyoruz.

Kına tahtını yine konseptinize uygun renklerle hazırlıyoruz.

Işık ve ses sistemi aşamasında ise profesyonel kişilerle çalıştığımızı belirtmek isteriz.

Kına ekibimiz dansları ile gece boyunca size eşlik edeceği gibi eğlencenizin dozunu artırmak isterseniz davul şov ve oryantal gösterilerini de organizasyonunuza ekleyebilirsiniz.

Son yıllarda popülerliği artan bir diğer organizasyon: “gelin hamamı “ da verdiğimiz hizmetler arasındaki yerini alıyor.

Siz de tüm bu hizmetlerden faydalanarak çok eğleneceğiniz bir kına gecesi yaşamak istemez misiniz? Cevabınız “Evet!” ise hemen sayfadaki forma bilgilerinizi girebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Cağaloğlu Yokuşu Cemal Nadir Sokak No:25 Nur İş Merkezi Kat:2 Fatih

  • Haritadaki Konumu

    Bizimle Gel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.