Bindallı Kına Organizasyon

E-posta Gönder

 • Üsküdar, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Bindallı Kına Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  5.000-7.500 TL

Bindallı Kına Organizasyon Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Bindallı Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Bindallı Kına Organizasyon Hakkında

Uzun yıllardır organizasyon sektöründe faaliyet gösteren Bindallı Kına Organizasyon olarak; işinizi severek ve de büyük bir özveri ile yapan bir topluluğuz. Kalabalık ekibimizin tamamı işinin ehli ve güler yüzlü profesyonellerden oluşuyor. Çok eski geleneklerimizde biri olan ve günümüzde hala severek yerine getirilen kına gecesi âdetlerini doğru ve eksiksiz olarak yerine getirebilmek için elimizden geleni yapıyoruz.

İstanbul’un Üsküdar ilçesinde yer alıyoruz ve şehrin her bölgesine hizmetlerimizi götürebiliyoruz. Çiftimizin seçtiği mekanda ki bu otel, düğün salonu, kır bahçesi, restoran, kafe, sokak veya evin bahçesi dahi olabilir organizasyonu düzenleyebiliyoruz. Mekana en geç 18.00 ila 18.30 sularında ulaşıyor ve hazırlıklarımızı yapmaya başlıyoruz. Plan ve programlı çalıştığımız için tüm malzemelerimiz yanımızda oluyor ve kısa sürede düzen alabiliyoruz. Seçilen tahtı kuruyor, karşılama ekipmanlarını ayarlıyoruz. Hoş geldin panosu, gül suyu ve lokum ikramlı karşılama yapıyoruz. Saat 19.00’da nedimelerimiz kostümleriyle birlikte hazır oluyor ve en geç 20.00 gibi gösterişli bir gelin çıkışı yapıyoruz.

Kına gecelerinde çok kapsamlı bir hizmet sunduğumuz için tüm detayları daha rahat aktarmak ve çiftimize seçim için kolaylık sağlamak amacıyla paketler belirliyoruz. Her zevke ve bütçeye uygun kına gecesine bizimle sahip olmak mümkün.

Paket içeriklerinde olabilecek detaylar; nedime ekibi, kadın DJ ve müzik arşivi, geline dilediği modelde bindallı, çiftimize özel lazer kesim isimlik, gelin tefi, duvak, eldiven ve el gülleri, nedime gösterili duvak takma merasimi, damada fesle örtü, dans şovu, damat baskını, kına tepsisi ve sepeti, Osmanlı şerbeti ikramı, testi kırma, rengarenk kemer ve daha pek çokları. Ayrıca özel tasarım kına tahtlarımızda konsepte göre farklı modellerimiz ve uyumlu uzun şamdanlarımız da mevcut.

Üsküdar kına organizasyon firmaları arasında en iyilerden biri için Bindallı Kına olarak bizi tercih edebilirsiniz. Yandaki formu doldurarak bize hemen ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Cumhuriyet Mahallesi, Serin Sk. No:6 Kat:1, 34000 Üsküdar/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.