Betüş Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Betüş Organizasyon Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı

    1.500-2.250 TL

Betüş Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği

    Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Betüş Organizasyon Hakkında

Düğününüzden önce misafirlerinizle hoşça vakit geçirmek ve doyasıya eğlenmek için kına geceleri, harika bir fırsat niteliğinde oluyor. Kına gecenizi planlamak için, zamanınızın veya deneyiminizin olmadığını düşünüyorsanız, işi bir bilene bırakın! Betüş Kına Organizasyon ailesi olarak, siz değerli çiftlerimize kusursuz bir hizmet sunacağımıza emin olabilirsiniz!

Sektörde uzun yıllardır var olmamız dolayısıyla, fazlasıyla tecrübe edindik. Bu deneyimlerimiz sayesinde, her geçen gün kendimizi geliştirmeye ve trendleri takip etmeye devam ediyoruz. Kusursuz bir organizasyon ve ayrıcalıklı bir hizmet için, doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Şimdi dilerseniz, bizimle çalışmak istediğiniz takdirde, ne gibi olanaklardan yararlanacağınızdan bahsedelim.

Kına gecesi organizasyonunuz için öncelikle, siz değerli misafirlerimizin zihnindeki fikirleri öğreniyoruz. Bu özel gecede nasıl bir etkinlik düzenlemek istediğinizi anlatıyorsunuz, biz de buna göre planımızı şekillendiriyoruz. Kına geceniz için seçtiğiniz mekana ve davetli sayınıza göre, masa ve sandalye düzenini oluşturuyoruz. Ardından, gece boyu eğlencenin devam etmesi için son teknoloji ses ve aydınlatma sistemimizi kuruyoruz. Üzerinde isminizin yazılı olduğu panoyu da girişe yerleştirdikten sonra, hazırlık sürecimiz sona eriyor.

Misafirleriniz geldiğinde onları, lokum ve gül suyu ikramıyla karşılayarak tatlı bir başlangıç yapmalarını sağlıyoruz. Siz de misafirlerinizin arasına katıldıktan sonra, eğlence gece boyu hız kesmiyor!

Kına gecenizde misafirlerinize, eşsiz lezzetlerden oluşan bir menü sunmak isterseniz usta aşçılarımız, sizin için en güzel ikramları hazırlayacaktır. Küçük atıştırmalıklar şeklinde sunulan bu lezzetlerle, misafirlerinize leziz bir şölen yaşatabilirsiniz.

Betüş Organizasyon Sefaköy ailesi olarak, siz değerli konuklarımıza sunduğumuz eşsiz hizmetler bu şekilde. Fiyatlar ve hizmetler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurun ve bizimle iletişime geçin!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.