Bella Kına Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Bella Kına Organizasyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.250 TL

 • Aksesuar Kiralama

Bella Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Zenne / oryantal

Bella Kına Organizasyon Hakkında

Kına konseptlerinizi hayallerinizin ötesinde tasarlıyor, birbirinden farklı alternatifler yaratıyoruz! Deneyimli ellerde zarif bir gece tasarlamayı tercih edenlerdenseniz; siz de Bella Kına Organizasyon ile birlikte kına gecenizi özel olarak stilize edebilirsiniz…

Çiftlerimizin mutluluğunu paylaşmak ve kına gecelerine farklı detaylar ile insanımızı atmak üzere yola çıktık! Küçükçekmece kına organizasyonlarını tasarlayarak başladığımız yolculuğumuzda zamanla İstanbul’da aranan ve adından söz ettiren firmalar arasında yerimizi aldık. Benzersiz bir kına gecesi düzenlemek isteyenlerin tercihi haline geldik. Üstelik bütün bu süreçte her geçen gün kendimizi de konseptlerimizi de geliştirdik!

Kına merasimleri ve ritüeller dahil her detayın tasarlandığı gece için detaylı çalışmalar yapıyoruz. Hazırlık sürecimizden sırası ile bahsetmek isteriz!

İlk olarak kına salonunuzu belirliyoruz. Tercihiniz olan bir mekân yoksa organizasyon sorumlumuz anlaşmalı olduğumuz kına salonları ile görüşmeler düzenliyor. Salon belirlendiğinde sıra süslemelere geliyor. Süsleme ve düzenlemeler için yaptığımız çalışmalar:

-Davetli sayısına göre masa ve sandalye düzenlemeleri,
-Konseptinize uygun renk ve modellerde örtüler, aksesuarlar ve çiçekler ile davetli masası süslemeleri,
-Mekânın ferahlığı, genişliğine uyumlu; kına köşesi, kına hatırası alanı, karşılama masası, gelin yolu dekorasyonu,
-Dekorasyon çalışmaları için yine konseptin detaylarına göre; renkli tüller, çiçek aranjmanları ve istediğiniz neredeyse her aksesuar ile zarif dokunuşlar,
-Kına merasimi esnasında kullanılan; kına malzemeleri ile ihtiyacınız olan her detay temin ediliyor. Bu sayede siz kına alışverişi bile yapmadan eksiksiz bir gece tasarlamış oluyoruz.

Kına gecesine özel gelin hanım için kaftan, nedime süsleri, bindallı ve damat beye konseptlerle belirlenen kostümler temin ediyoruz. Üstelik gecenizi eğlenceye dönüştürmek adına eşlik eden kostümlü nedimeler, dans ekipleri de kına paketlerinizde tercih ettiğiniz şekilde yanınızda oluyor... Tüm bu hizmetler ve çok daha fazlasıyla; gelin hamamı, bekarlığa veda, evlilik teklifi, söz, nişan, bebek partileri ve doğum günleri için de özel konseptlerle karşınıza çıkıyoruz!

Siz de gecenizde profesyonel bir ekip ile kişiye özel konsept yaratmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız! Yapmanız gereken ise sayfanın üst kısmında yer alan Bella Kına Organizasyon iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurmak ve “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

İletişim

 • Adres:

  Halkalı Merkez Mah. Ekinevler Sok. Küçükçekmece/ İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Bella Kına Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.