Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon İstanbul

Baş Tacım Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Baş Tacım Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Baş Tacım Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Baş Tacım Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Baş Tacım Organizasyon Hakkında

Kına gecesi en hüzünlü anlarından en coşkulu anlarına kadar şüphesiz ki en anlamlı geleneğimizdir. Böylesine anlamlı bir günde biz Baş Tacım Organizasyon olarak adımızdan da anlaşılacağı gibi sizi baş tacı ediyor ve kendinizi çok özel hissettirecek hizmetlerimizle size kusursuz bir kına organizasyonu sunuyoruz.

Baş Tacım Organizasyon olarak size her detayıyla içinize sinecek bir kına gecesi hazırlamak için büyük bir titizlikle çalışıyoruz. Hazırlıklarımıza başlamadan önce sizin kına gecenize dair kurduğunuz tüm hayallerinizi detaylarıyla dinliyoruz. Ardından edindiğimiz bu bilgiler doğrultusunda sizin hayallerinizin ötesine geçmek için kusursuz bir hizmet sunuyoruz.

Kına geceniz için Hint kınası, kına takımı, bindallı, kına mumu, kına tepsisi gibi her ihtiyacınızı profesyonel iş ortaklarımız sayesinde kolaylıkla elde edebiliyoruz. Üstelik anlaşmalı olduğumuz firmalar sayesinde tüm ihtiyaçlarınızı çok daha uygun fiyatlardan temin edebiliyoruz.

Düğün hazırlıklarının ne kadar yorucu olabileceğini biliyoruz. Bu nedenle kına gecenizden önce bir hamam sefasıyla hem sevdiklerinizle doyasıya eğlenmenizi hem de yorgunluğunuzu üstünüzden atmanızı sağlıyoruz. Gelin hamamı organizasyonunuzda teflerinizden, havlularınıza kadar her ihtiyacınızı şık ve eksiksiz bir şekilde hazırlıyoruz.

Kına geceniz boyunca tüm ihtiyaçlarınızda yanınızda olacak kına ekibimizle de mutluluğunuza ortak oluyoruz. Kına ekibimizi, konseptinize ve bindallınıza uyumlu bir şekilde giydiriyoruz. Bu sayede beraber bir ahenk içinde görünüyorsunuz. Kına mekanınıza kına ekibimizle beraber muhteşem bir dans gösterisi ve volkan şovlarla etkileyici bir giriş yapmanızı sağlıyoruz. Ardından davul şovlar ve birbirinden renkli gösterilerle kına gecenizde tempoyu bir an olsun düşürmüyoruz.

Siz de hayallerinizin bile ötesinde bir kına gecesi organizasyonuyla muhteşem bir geceye imza atmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak Baş Tacım Organizasyon İstanbul kına organizasyonları hakkından daha fazla bilgi edinebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Bahçeşehir 2.Kısım Mah. Boğazköy Yürüyüş Yolu

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.