Asil Kına Organizasyon

1 Yorum

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Ortağı

 • Firma Sahibi

Asil Kına Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500 TL'den az

Asil Kına Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Asil Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Asil Kına Organizasyon Hakkında

Kına geceleri yüzyıllardır devam ettirilen en değerli geleneklerimizden biridir. İçinde barındırdığı hüzünlü ve coşkulu anlarla böylesine anlamlı olan kına gecenizin kusursuz olmasını hayal ediyorsanız, biz Asil Kına Organizasyon olarak bu hayalinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.

İşini aşkla yapan profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Kına gecenizin hazırlık aşamasından bitimine kadar profesyonel ekibimizle her ihtiyacınızda bir bakış uzağınızda oluyor, kına gecenizin kusursuz geçmesi için büyük bir özele çalışıyoruz. Kına gecenizde ihtiyaçlarınız iyi bir şekilde analiz ederek, her ihtiyacınızı profesyonel iş ortaklarımız sayesinde kolaylık temin edebiliyoruz. Üstelik anlaşmalı olduğumuz firmalar sayesinde ihtiyaçlarınızı çok daha uygun fiyatlardan elde edebiliyoruz.

Kına geceniz için hazırlıklara başlamadan önce sizin kına gecenize dair tüm isteklerinizi ve beklentilerinizi detaylarıyla öğreniyoruz. Hazırlıklarınızın her aşamasında edindiğimiz bu bilgileri göz önünde bulunduruyoruz. Hazırlıklarımız sürecinde her adımımızdan sizi haberdar ediyoruz. Bu sayede kına gecenizde hiçbir kötü sürprizle karşılaşmanıza izin vermiyoruz. Her zaman sizin görüşlerinizi ön planda tutarak, organizasyonunuzda her detay içinize tam olarak sinene kadar işimizi bitmiş saymıyoruz.

Kına tahtı bölümünüzü kına konseptinize uygun bir şekilde özenle hazırlıyoruz. Bindallınızı ve kaftanınızı da konseptinize ve zevklerinize uygun olacak şekilde temin ediyoruz. Tüylü teflerden, kına süslemelerine kadar her detayı birbiriyle uyumlu ve kusursuz bir şekilde hazırlıyoruz.

Kına gecenizde her ihtiyacınızda size yardımcı olacak güler yüzlü kına ekibimizle mutluluğunuza ortak oluyoruz. Kına ekibimizi kına gecesi konseptinize uygun giydirerek, beraber bir ahenk içinde görünmenizi sağlıyoruz. Kına gecenize kına ekibimizle birlikte gösterişli bir dans gösterisiyle giriş yapabiliyorsunuz. Böylelikle davetlilerinize onları nasıl eğlenceli bir kına gecesinin beklendiğini henüz kına gecenizin başından göstermiş oluyoruz.

Kına gecenizin devamında davul şovlardan, dans gösterilerine kadar eğlencenin temposunu bir an olsun düşürmüyor, kına gecenizde davetlilerinize adeta görsel bir şölen sunuyoruz. Damat basmada ışıklı davullarımız ve işlemeli teflerimizle eğlencenin temposunu iyiden iyiye arttırıyoruz.

Siz de sevdiklerinizle doyasıya eğleneceğiniz muhteşem bir kına organizasyonuna imza atmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak Asil Kına Organizasyon İstanbul kına organizasyonları hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Soğanlık Yeni Mah. Millet Cad. 59/1 Kartal/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Asil Kına Organizasyon Yol Haritası

Asil Kına Organizasyon Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Nadide & Cengiz

Düğün Tarihi: 01.03.2020Çok enerjik ve çok eğlenceli bir ekip olarak kınama gelen herkes size bayıldı. Herşey o kadar güzeldi ki yine evlensem yine sizi seçerim...

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.