Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon İstanbul

Artı Davet Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Genel Kordinatör

Artı Davet Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Artı Davet Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Artı Davet Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Artı Davet Organizasyon Hakkında

5 senedir Artı Davet Organizasyon adıyla sektördeki 10 yıllık deneyimimle sizinle buluşuyoruz. İşinde profesyonel ve güler yüzlü ekibimiz ile en özel günlerinizi en ince ayrıntısına kadar planlıyor, sevdiklerinizle paylaşacağınız bu mutlu günlerinizi organize ediyoruz.

Çalışma alanımız sadece İstanbul ile sınırlı kalmayıp diğer şehirlere kadar yayılım gösteriyor. Böylece her yerde sizinle buluşabiliyoruz.

Düğününüz öncesinde gerçekleşecek kına geceniz için istediğiniz konsepti hayata geçirebiliyoruz. Osmanlı tarzını günümüze uyarlamak isteyen gelin adaylarımız için “gelin hamamı” yerinde bir tercih olacaktır mesela. Son yıllarda yüksek talep gören Hint organizasyon konseptini de unutmuyoruz. Hint kınası ile hint gelinlerinin kullandığı desenli kına uygulamasını siz de sevdiklerinizle deneyimleyebilirsiniz.

Zaten koşturmalı ve stresli bir süreçte olduğunuzu biliyoruz. Bu sebeple kına gecenizi en rahat şekilde geçirmeniz için çalışıyoruz. Kına mumu, tepsisi ve takımı gibi detaylar için sizi bir arayış içerisine daha sokmuyoruz. Her şeyi sizin için temin ediyoruz. Ekstra hiçbir şeyi düşünmenize gerek kalmadan her şeyi sizin için sağlıyoruz.

Kına töreninizi kına müziği eşliğinde ritüelleri atlamadan organize ediyoruz. Kına ekibimiz ve davul show hizmetimizle de eğlencenizin dozunu artıyoruz. Arzu ettiğiniz takdirde semazen gösterisi veyahut oryantal gösterisi ile gecenizi tat katabilirsiniz.

Aynı zamanda aksesuarlarımızdan istediğinizi kiralama imkânı da bulabileceksiniz. 1250 TL ‘den başlayan fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak isterseniz formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    19 Mayıs Mahallesi Kamer Sokak No:3 Büyükçekmece

  • Haritadaki Konumu

    Artı Davet Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.