Vera Serender

E-posta Gönder

Vera Serender Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 TL'den Az

Vera Serender Kapasite

 • Kapasite

  200-300

Vera Serender Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Vera Serender Sıkça Sorulan Sorular

 • Vera Serender kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Vera Serender kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Vera Serender kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Vera Serender kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Vera Serender kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği

Vera Serender Hakkında

Kına gecelerinin artık günümüzde çok daha önemli bir organizasyona dönüştüğünü ve farklı konseptler ile çok özel kına geceleri düzenlendiğini söyleyebiliriz. Bu kına gecesi organizasyonunuzu farklı bir hale getirmek ve sevdiklerinizle bu özel anlarınızı paylaşmak isterseniz Trabzon’da size göre bir mekân önerebiliriz. Vera Serender. Sağladığı fırsatlar ve verdiği hizmet ile konuklarını farklı hissettiren, organizasyonlarını eksiksiz tamamlayan işletmemize kına gecesi organizasyonlarınız için hepinizi bekliyoruz.


Trabzon’un Sürmene ilçesinde faaliyet gösteren Vera Serender, deniz manzarası eşliğinde güzel organizasyonlar gerçekleştirmenizi sağlayacak. Açık ve kapalı alanı bulunan işletmemiz 2 katlı olarak hizmet vermekte. Alt katımız yani giriş katımızda açık ve kapalı alanımız bulunuyor. Bu alanımızdaki organizasyonlarınızı düzenleyebileceğiniz gibi üst katımızda sadece siz olmak isterseniz burayı da sizin için kapatabiliyoruz. İşletmemizdeki tüm masaların deniz gördüğünü ve manzara eşliğinde keyifli anlar geçireceğinizi belirtelim.


Kına gecesi organizasyonlarınız için bizimle 1 hafta öncesinden iletişime geçmenizi öneriyoruz. Böylelikle taleplerinizi dinleyebilir ve gecenizde uygulayabiliriz. Mekânımızdaki çalışmaları da bu doğrultuda gerçekleştirebiliriz. Kına geceniz için belirlediğiniz konsept veya yaratıcı fikirler var ise bunları bizimle paylaşabilirsiniz. Hem bu konsept ve yaratıcı fikirler hem de masa ve sandalye süslemeleri için organizasyon firmaları ile iletişime geçebilir ve geceniz için aksesuar talebinde bulunabilirsiniz.


Mekânımızda kına geceleriniz dışında nikah sonrası yemekleri, nişan, doğum günleri, yıl dönümleri, kurumsal etkinlikler, bayi toplantıları, açılışlar, iş yemekleri gibi organizasyonları da gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu etkinlikler için gerekli tecrübeye sahip olduğumuzu ve sayısız ev sahipliği yaptığımızı belirtmek istiyoruz. Tecrübeli yönetici kadromuz ve genç, dinamik ekip arkadaşlarımız ile birlikte sizlere kusursuz bir organizasyon yaşatma amacıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz.


Kına geceleriniz için daha fazla mekân aramanıza gerek yok. Vera Serender Trabzon’luları hazır bir şekilde bekliyor.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Çarşı Mahallesi, Uzun Sk. No:61, 61600 Sürmene/Trabzon

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Vera Serender Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.