Sabri Bahadır Kültür Merkezi

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Vakfıkebir‎, Trabzon

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Hakkında

Günümüzde kına geceleri bir hayli önemli bir hale geldi. Sektörün büyümesi ve her gün yeni trendlerin gelmesiyle kına gecesi organizasyonları neredeyse düğünler kadar büyüdü. Hal böyle olunca gelin adaylarımız, isteklerini karşılayacak ve hayallerini gerçekleştirecek bir mekân arayışına girdiler. İşte burada biz devreye girmekteyiz. Sabri Bahadır Kültür Merkezi olarak bu zamana kadar birçok toplu davete ev sahipliği yaparken en büyüm amacımız konuklarımızı buradan mutlu bir şekilde göndermekti. Kına geceleriniz için de aynı amaçla çalışacak ve hayalinizi gerçeğe dönüştüreceğiz.

Sabri Bahadır Kültür Merkezi Vakfıkebir’de faaliyet gösteriyor. Konuklarımızın hem özel hem de toplu taşıma araçlarıyla kolay bir şekilde gelebileceği bir lokasyondayız. Size sağladığımız kolaylıklar daha salonumuza gelmeden başlıyor.

Düğün salonumuz oldukça geniş bir yapıdan oluşuyor. Giriş katında tüm misafirlerinizin aynı anda eğlenebileceği kadar büyük bir pist bulunuyor. Bu piste gelirken kına geceleriniz için kullanabileceğimiz aksesuarları yerleştiriyoruz. Salonumuzun bir de balkona sahip olduğunu, kalabalık aileler için bu balkonun ideal olduğunu belirtebiliriz.

Masa, sandalye ve mekan süslemelerini en yeni kına konseptine göre süslemek isterseniz, bu işi profesyonel olarak yapan organizasyon firmalarıyla anlaşabilir ve aksesuar temini konusunda da yardım alabilirsiniz. Bu özel anlarınızı unutulmaz kılmak için size bir fotoğrafçı temin ediyoruz. Hem fotoğraflarınızı hem de videolarını çekip en güzellerini size sunuyoruz. Böylelikle bu anlarınızı ilerde hatırlamak isterseniz, güzel bir albüme sahip oluyorsunuz.

Salonumuzda bugüne kadar açılışlar, bayi toplantıları, kurumsal etkinlikler, kokteyller, düğünler, sünnetler, mezuniyetler ve bunun gibi toplu davetlere imza attık. Bir diğeri neden sizinki olmasın? Bunun için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Eğlenceli anlarınıza ev sahipliği yapmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Çarşı Mahallesi, 14 Şubat Kurtuluş Cd. No:92, 61400 Vakfıkebir/Trabzon

Sabri Bahadır Kültür Merkezi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!