Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Trabzon

Sabri Bahadır Kültür Merkezi

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Sabri Bahadır Kültür Merkezi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Sabri Bahadır Kültür Merkezi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Sabri Bahadır Kültür Merkezi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Sabri Bahadır Kültür Merkezi Sıkça Sorulan Sorular

Sabri Bahadır Kültür Merkezi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Sabri Bahadır Kültür Merkezi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Sabri Bahadır Kültür Merkezi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Sabri Bahadır Kültür Merkezi kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sabri Bahadır Kültür Merkezi Hakkında

Günümüzde kına geceleri bir hayli önemli bir hale geldi. Sektörün büyümesi ve her gün yeni trendlerin gelmesiyle kına gecesi organizasyonları neredeyse düğünler kadar büyüdü. Hal böyle olunca gelin adaylarımız, isteklerini karşılayacak ve hayallerini gerçekleştirecek bir mekân arayışına girdiler. İşte burada biz devreye girmekteyiz. Sabri Bahadır Kültür Merkezi olarak bu zamana kadar birçok toplu davete ev sahipliği yaparken en büyüm amacımız konuklarımızı buradan mutlu bir şekilde göndermekti. Kına geceleriniz için de aynı amaçla çalışacak ve hayalinizi gerçeğe dönüştüreceğiz.

Sabri Bahadır Kültür Merkezi Vakfıkebir’de faaliyet gösteriyor. Konuklarımızın hem özel hem de toplu taşıma araçlarıyla kolay bir şekilde gelebileceği bir lokasyondayız. Size sağladığımız kolaylıklar daha salonumuza gelmeden başlıyor.

Düğün salonumuz oldukça geniş bir yapıdan oluşuyor. Giriş katında tüm misafirlerinizin aynı anda eğlenebileceği kadar büyük bir pist bulunuyor. Bu piste gelirken kına geceleriniz için kullanabileceğimiz aksesuarları yerleştiriyoruz. Salonumuzun bir de balkona sahip olduğunu, kalabalık aileler için bu balkonun ideal olduğunu belirtebiliriz.

Masa, sandalye ve mekan süslemelerini en yeni kına konseptine göre süslemek isterseniz, bu işi profesyonel olarak yapan organizasyon firmalarıyla anlaşabilir ve aksesuar temini konusunda da yardım alabilirsiniz. Bu özel anlarınızı unutulmaz kılmak için size bir fotoğrafçı temin ediyoruz. Hem fotoğraflarınızı hem de videolarını çekip en güzellerini size sunuyoruz. Böylelikle bu anlarınızı ilerde hatırlamak isterseniz, güzel bir albüme sahip oluyorsunuz.

Salonumuzda bugüne kadar açılışlar, bayi toplantıları, kurumsal etkinlikler, kokteyller, düğünler, sünnetler, mezuniyetler ve bunun gibi toplu davetlere imza attık. Bir diğeri neden sizinki olmasın? Bunun için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Eğlenceli anlarınıza ev sahipliği yapmak için sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Çarşı Mahallesi, 14 Şubat Kurtuluş Cd. No:92, 61400 Vakfıkebir/Trabzon

 • Haritadaki Konumu

  Sabri Bahadır Kültür Merkezi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.