Mehmet Efendi Konağı

E-posta Gönder

Mehmet Efendi Konağı Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  50-80 TL

 • Kapasite

  100-200

 • Aksesuar Kiralama

Mehmet Efendi Konağı Sıkça Sorulan Sorular

 • Mehmet Efendi Konağı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Mehmet Efendi Konağı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 50-80 TL aralığından başlamaktadır.Mehmet Efendi Konağı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • Mehmet Efendi Konağı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Mehmet Efendi Konağı kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Mehmet Efendi Konağı kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Mehmet Efendi Konağı kına ve bekarlığa vedanız için maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, düzenli havalandırma, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, mekan girişinde ateş ölçümü, masalar arası geniş mesafe aralığı ve uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi hizmeti sunmaktadır.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Mehmet Efendi Konağı Hakkında

Unutulmaz bir kına eğlencesine şimdiden hazır olun! Trabzon Mehmet Efendi Konağı’nda sizi en iyi şekilde ağırlıyor, eğlenceli bir hizmet sunuyoruz. Önceliğimiz ise daima sizin istek ve beklentileriniz.

Uzun zamandır, şahane bir manzara eşliğinde pek çok organizasyona ev sahipliği yapıyoruz. Karadeniz’in hırçın rüzgarının masa örtülerimizi havalandırdığı açık bir alanda düğün, kına gecesi, nişan ve söz gibi mutlu eğlencelerinizi düzenliyoruz. Her zaman müşteri memnuniyetini önemsiyoruz.

Kına eğlenceniz için mekanımızı tanımaya geldiğinizde sizinle ilk karşılaşmamızı yaşamış oluyoruz. Yaklaşık 100 ila 200 kişiyi alabilen alanımız kına merasiminiz için oldukça uygun bir kapasiteye sahip. Genellikle masa ve sandalye süslemelerimizde beyaz rengi tercih ediyor olsak da dilerseniz konsept süslemesinde başka renkleri de kullanabiliyoruz. Ağaçların arasında, masmavi gökyüzünün altında bol oynamalı, çokça gülmeli bir eğlence sizi bekliyor.

Kına geceleri en eski geleneklerimizden biri. Günümüzde her ne kadar modern detaylarla süslenmiş olsa da temel örf ve adetlerimiz asırlardır devam ediyor. Kına eğlencelerinin en olmazsa olmaz detayı elbette kına tahtları. Kırmızıdan siyaha çok sayıda renk seçeneğine sahibiz. İstediğiniz tarzda ve renkte kına tahtını seçtikten sonra mekanımızın en göz alıcı kısmına beğendiğiniz modeli konumlandırıyoruz. Size özel bir kına köşesi oluşturuyoruz. Davul ve tef sesleri arasında eğlenceli bir kutlama yaptığınız kınanızda inanıyoruz ki bizi tercih ettiğiniz için çok mutlu olacaksınız. Tüm bunlara ek olarak dilerseniz yemekli bir davette verebilirsiniz. Bunun için bize önceden davetli sayınızı belirtmeniz ve menü listenizin içeriğine karar vermeniz gerekiyor.

Siz de Trabzon kına gecesi mekanları arasında yer aldığımız restoranımız Mehmet Efendi Konağı Trabzon iletişim kanallarına sayfanın üst kısmından ulaşabilirsiniz. Bir diğer ulaşım aracımız ise yandaki bilgi formu. Formu doldurun ve “Ücretsiz teklif al” butonuna dokunun. Bize ulaşmak işte bu kadar kolay!

İletişim

 • Adres:

  Orta Mah. Sırt Sok. No:25, Akçaabat, Trabzon

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Mehmet Efendi Konağı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.