• Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Cephanelik Garden Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Cephanelik Garden Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Cephanelik Garden Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Cephanelik Garden Sıkça Sorulan Sorular

Cephanelik Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Cephanelik Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Cephanelik Garden kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Cephanelik Garden kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Cephanelik Garden Hakkında

2010 yılında restorasyon çalışmalarının sona ermesi ile restaurant ve cafe olarak açıldı. Kısa sürede Trabzon'un yeme - içme ve dinlenme hayatına farklı bir bakış açısı getirmeye başladı. Açıldığı günden bu yana her katında ayrı bir dekoruyla iyi yemek, iyi hizmet anlayışı ile Trabzon'un bu anlamda en önemli mekanı oldu. Sürekli yenilenen menüsü ve mekanda gerçekleştirdiği yenilikçi organizasyonlar ile geniş bir müşteri kitlesine hitap ediyor.

Şehrin merkezinde bulunan Cephanelik Restaurant & Cafe'nin taş duvarları tarihin ihtişamını yansıtırken, sıcak ve uyumlu mobilyaları ile müşterilerine keyifli bir ortam sağlamasının yanı sıra tarihi dokusuyla yerli ve yabancı turistlerin ilgisini bir hayli çekiyor. Genellikle müşterileri arasında şehrin ileri gelenleri, iş adamları ve gençler bulunuyor. 3 kattan oluşan yapı her katında 150'şer kişilik mekanlar oluşturuyor. Giriş katı bistro cafe olarak kullanılan iç mekanın 2. kat olan Yavuz Sultan katı A'la carte restaurant olarak hizmet verirken 3.katı olan Fatih Sultan Salonu şirket müşterilerine yemekli toplantı ve cafe break imkanı sağlıyor.

36 dönüm arazi üzerinde dış mekanında 600 kişilik kapasitesiyle hizmet veren işletme, 10'ar kişilik 8 adet kamelyaları, avlusu ve camlı kış bahçesi ile dört mevsim sizlere doyumsuz bir görsel ziyafet çekiyor. Şehrin en havadar yerinde bulunan işletme, 1000 kişilik kır düğününe olanak sağlayan kır alanına da sahiptir. Ayrıca hafta sonları değişik mekanlarda sunulan serpme kahvaltı keyfini seçkin müşterileriyle paylaşıyor.

Cephanelik Garden, Türkiye'nin en büyük dev şemsiyesine sahip bir kır alanıdır. Trabzon şartlarında yağmur riskini minimuma indiren Cephanelik Garden bu zamana kadar yapmış olduğu yüzlerce düğün ile kalitesini ortaya koymaktadır.

Sizlerde unutamayacağınız bir düğün yapmak istiyorsanız Cephanelik Garden'a telefonla veya Düğün.com aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Kendileri sizinle iletişim kuracaklardır.

Ekiple Tanışın

 • Firma Ortağı

İletişim

 • Adres:

  Boztepe Mah. Cephanelik Mevkii No:89 Ortahisar

 • Haritadaki Konumu

  Cephanelik Garden Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.