Gülpınar Sosyal Tesisleri

E-posta Gönder

Gülpınar Sosyal Tesisleri Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  200-300

Gülpınar Sosyal Tesisleri Sıkça Sorulan Sorular

 • Gülpınar Sosyal Tesisleri kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Gülpınar Sosyal Tesisleri kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Gülpınar Sosyal Tesisleri kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Gülpınar Sosyal Tesisleri kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Gülpınar Sosyal Tesisleri kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Gülpınar Sosyal Tesisleri kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Gülpınar Sosyal Tesisleri kına ve bekarlığa vedanız için sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, düzenli havalandırma, masalar arası geniş mesafe aralığı, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, mekan girişinde ateş ölçümü, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi ve kullan-at malzeme ile servis imkanı hizmeti sunmaktadır.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına töreni

Gülpınar Sosyal Tesisleri Hakkında

Yıllar boyunca Türk gelenek – göreneklerinde oldukça önemli bir yere sahip olan ve gelin adaylarının hevesle beklediği kına geceleri, Sakarya Gülpınar Düğün Salonu’nda eksiksiz bir şekilde kutlanıyor. Geniş kapasitesi, modern ve şık mimarisi, deneyimli çalışanları ve uygun fiyatlarıyla bir kına gecesi için biçilmez kaftan olan Gülpınar, organizasyonunuz için en iyi yapmaya hazır!

Kına gecenizde her detay eksiksiz olsun istersiniz. İşte öncelikli olarak bizi tercih etme sebebiniz bu olacak. Bu tarz organizasyonlara sayısız kez ev sahipliği yaptığımız için, tecrübeli çalışanlarımız ile birlikte kusursuz bir gece vadediyoruz. Davetinizi planlamak için karşılıklı konuşuyor ve tüm istek ve beklentilerinizi dinliyoruz. Sağlayacağımız kaliteli hizmeti de bu doğrultuda gerçekleştiriyor, hayal ettiğiniz kına gecesi için özenle hazırlanıyoruz.

Kına geceniz için gerekli olan tüm süsleme ve aksesuar teminini, bir organizasyon firmasıyla anlaşarak sağlayabiliyorsunuz. Kına tahtı, kına sandığı, kına tepsisi, kına süslemeleri, bindallı ve kaftan gibi tüm ihtiyaçlarınızı konseptinize uygun bir şekilde temin edebilir, salonumuzda dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Gülpınar Sosyal Tesisleri Sakarya’da 300 kişilik bir kına gecesine imza atabilmenizi sağlıyor. Oturma düzenini dilediğiniz gibi oluşturabiliyor, masa ve sandalyeleri özgürce yerleştirebiliyorsunuz. Konseptiniz ile uyumlu olarak bu masa ve sandalyeleri de giydirebiliyorsunuz.

Yüksek tavanımız sayesinde konuklarımıza ferah ve konforlu bir ortam sunuyoruz. Basıklıktan uzak, eğlencenin fazla olduğu, uzun yıllar unutulmayacak bir gece için doğru adrestesiniz.

Kına organizasyonlarının keyifli ve güzel geçmesinin belki de en büyük sebebi; müziktir. Gelin adaylarımıza kaliteli bir müzik hizmeti sunuyor, tüm istek parça ve kına şarkılarını çalıyoruz.

Tüm bu bilgiler doğrultusunda kına gecenizi gerçekleştirmek için Gülpınar Sosyal Tesisleri tercih etmek isterseniz, sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Et-Balık Kurumu Yanı Sakarya Park Erenler / Sakarya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Gülpınar Sosyal Tesisleri Yol Haritası

Gülpınar Sosyal Tesisleri Düğün Yorumları (1)

Burada mı evlendin? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

Y&A

Yasemin & Ahmet

Düğün Tarihi: 09.08.2019


Mekan kalitesi ilgi alaka ve herşeyiyle çok memnun kaldık herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.