Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Kırklareli

Paşa Kafe Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Paşa Kafe Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Paşa Kafe Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Paşa Kafe Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Paşa Kafe Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Paşa Kafe Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Paşa Kafe Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Paşa Kafe Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Paşa Kafe Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Paşa Kafe Düğün Salonu Hakkında

Yıllardır hizmet sektöründe bulunan işletmecilerimiz ve profesyonel ekibimiz ile birlikte 10 yıldır da Kırklareli Paşa Kafe Düğün Salonunun işletmeciliğini sürdürüyoruz!


Kırklareli Belediyesi’ne ait 2655 metrekarelik bir alanda yer alan tesisimiz yap işlet modeli ile hizmetinize girmiştir hizmet sunmaya başlamıştır.


Tesis bünyesinde bulunan düğün salonu, çay bahçesi, çocuk oyun parkları, büfe ve açık büfe kahvaltı salonları ile Kırklareli halkına yüksek kalite standartlarında hizmet sunuyoruz...


İşimiz daima profesyonel bir şekilde yapıyor ve organizasyonlarınız düzenlerken hassas bir şekilde hareket ediyoruz. Organizasyon sorumlumuz organizasyonlarınızda destek olurken hizmet personellerimiz gece boyunca servislerinizi üstleniyor. Ayrıca sizin görmediğiniz kısımda mutfak ekibimiz, aşçılarımız ve temizlik personellerimiz de hummalı bir çalışma yürütüyor.


Bu şekilde büyük bir prodüksiyon ile her türlü organizasyonunuzu düzenleme şansı elde ediyoruz. Belki de en yoğun çalışma gerektiren düğün ve kına gecesi organizasyonlarını içinde özel konseptlerinizi yaratıyoruz. Sunduğumuz hizmetler ile Kırklareli düğün salonları arasında fark yaratırken kına gecesi organizasyonlarını içinde özel tasarımlar ile fark yaratmaya devam ediyoruz.


Kına köşesi, kına töreni ve karşılama töreni gibi kına resitalinizin parçası olacak özel anlarınızı tasarlıyoruz. Ayrıca Kırklareli kına organizasyon adetlerini ve son zamanlarda moda olan konsept çeşitlerini de düzenleyebiliyoruz.


Mutfağımızda hazırlanan benzersiz tatlar ile yemekli menüler hazırlayabildiğimiz gibi, kına gecesi organizasyonlarınız için ikram menüleri de hazırlayabiliyoruz. İkram menülerimiz de kuru pasta, çerez, kanepeler ve aperatif atıştırmalıklarda yer alabiliyor.


Organizasyonlarınızda konseptimiz ile tarzınızı en çok yere yansıtacak olan müzik tercihlerini de konseptinize göre yapabiliyoruz. Yani kına gecesi organizasyonlarınız için geleneksel kına gecesi müzikleri tercih ederken düğün organizasyonları için orkestra eşliğinde müzikler tercih edebiliyoruz. Bu tamamen sizin zevkinize bağlı olarak karar verdiğimiz bir durum oluyor!


Siz de organizasyonlarınız için Paşa Kafe Düğün Salonunu tercih etmek isterseniz formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Karakaş Mahallesi, Babaeski Yolu No:27

 • Haritadaki Konumu

  Paşa Kafe Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.