Miyansera Cafe Bar

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

50'den az

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Lüleburgaz, Kırklareli

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 50'den az
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Önerilen Firmalar

Başaran Düğün Salonu
10

Vize

Başaran Düğün Salonu

400-500
50 TL'den az
Deva Kültür Sarayı
10

Merkez

Deva Kültür Sarayı

400-500
50 TL'den az
Line Garden
14

Merkez

Line Garden

100-200
50 TL'den az

Hakkında

Miyansera namıdiğer “avluya bakan evler”! Üstelik gerçekten de Miyansera Cafe Lüleburgaz’da bir avlunun içindeki birbirine bakan rengarenk evlerin ortasında bulunuyor.

Şık ve sade mekânımız bulunduğu nezih ortamı ile huzurlu bir aile ortamında kına gecesi ve bekarlığa veda organizasyonları düzenleme fikrini verdi bize!

Bir cafe bistro olan mekânımız da aynı zamanda geç saatlere kadar devam edebileceğiniz bir eğlence ortamı da sağlıyor çiftimize ve sevdiklerine. Böylece bekarlığa veda patisi konusunda daha ön planda olmaya çalışıyoruz genelde bu tarz organizasyonlar yapıyoruz.

Lezzetli yemeklerimiz de yine mekânımızın ambiyansına uygun bir şekilde şık sunumlar hazırlıyoruz. Gece boyunca her şey özenli ve kusursuz bir düzen içinde tamamlanıyor. Çünkü bu özenimiz daima özel olduklarını bildiğimiz konuklarımızın her anını özel kılmak için!

Güler yüzlü personelimiz de servislerinizi gerçekleştirirken saygıda kusur etmeden ve profesyonel bir çalışma prensibi ile hareket ediyorlar.

Masalarımızı da organizasyonlarınıza göre sade bir şekilde küçük dokunuşlar ile süslüyoruz. Mekânın dokusuna uygun ve rengarenk ortamımıza uyum sağlayacak renk tercihleri ile bütünlük sağlıyoruz.

Ayrıca her mevsim için uygun mekânımız sayesinde yaz aylarında bahçemizde bu yaptığımız bu organizasyonları; kış aylarında da iç salonumuzda gerçekleştirme şansımız da bulunuyor.

Geleneksel kına gecesi organizasyonlarından uzak fakat sade bir gece hayal edenler için uygun olacak mekânımız kına organizasyonlarına farklı bir bakış açısı katıyor. Ayrıca nikah sonrası yemek ve eğlence organizasyonları da düzenliyor hatta sevdikleriniz ile keyifli doğum günleri geçirmeniz için de şık bir tercih oluyoruz.

Üstelik gece böylece de bitmiyor sevdikleriniz ile eğlenmeye canlı müzik eşliğinde devam edebiliyorsunuz. Miyansera Cafe Bar’ın sizin için özenle hazırladığı; kokteyllerinizi veya özel şaraplarımızı denerken sevdikleriniz ile birlikte eğlenebilirsiniz.

Miyansera Cafe Bar bütün bu hizmetleri sunarken çiftlerimizin mutluluğunu da paylaşıyor! Siz de bizim çiftlerimizden birisi olmak isterseniz formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hatta fiyat teklifleri alabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kisi

  • Adres: Emrullah Efendi Cad. No:22 LüleburgazYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!