Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Kırklareli

Leylandi Kır Bahçesi

  • Kapasite
    100 - 450 Kişi

  • Min. Fiyat
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Leylandi Kır Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Leylandi Kır Bahçesi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Leylandi Kır Bahçesi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Leylandi Kır Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Leylandi Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Leylandi Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Leylandi Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Leylandi Kır Bahçesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Leylandi Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show

Leylandi Kır Bahçesi Hakkında

Doğayla baş başa olabileceğiniz bir noktada kına ve bekârlığa veda organizasyonunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız Leylandi Kır Bahçesi Kırklareli olarak hizmetinizdeyiz.

Profesyonel ve deneyimli ekibimizle birlikte hayallerinizdeki organizasyonu gerçeğe dönüştürüyoruz. Uzun senedir Kırklareli’nde faaliyet gösteriyor, kına organizasyonunuzu dönemin trendine uygun bir şekilde geçirebileceksiniz. Her sene kendini yenileyen bir işletmeyiz. Kına organizasyonları için de birbirinden farklı alternatifler sunuyoruz.

Sizin için neler mi yapıyoruz? Hemen bahsedelim.

-Huzur dolacağınız bahçemizde keyifli bir organizasyon gerçekleştirebileceğinizin bilgisini verelim. Davet alanımız oldukça geniş olduğundan dolayı organizasyonunuz kalabalık olsa dahi sizin ve sevdiklerinizin konforlu bir gün geçirmesini sağlıyoruz.

-Bahçe üzerine kurulan platformumuzun üstünde ahşap çatı bulunduğundan dolayı yağmur yağma ihtimalini düşünmeden kesintisiz bir şekilde eğlenebilecek kötü hava şartlarından etkilenmeyeceğinizi bildirmek istiyoruz.

-Masa ve sandalye süslemelerinde istediğiniz renk ve kumaşta tercih ediyor alanı kusursuz bir görünüme kavuşturuyoruz. Yuvarlak masa ve beyaz tiffany sandalyeleri davetli sayınıza uygun olarak herkesin oyun pistini rahatça görebileceği şekilde konumlandırıyoruz.

-Kına ve bekârlığa veda partinizi konsept bir kutlama gerçekleştirmek istiyorsanız güvenilir iş ortaklarımızdan olan organizasyon firmasıyla birlikte konseptinize uygun aksesuar, dekor ve süsleme temin edebiliyoruz.

-Kına tahtı seçiminizi bindallı ve kaftanınıza uygun renk tonlarında seçebilir, davetlilerinize hediye vereceğiniz kına hediyeliklerini, çiçekli taç ve aksesuarların hazırlanmasını usta ellere bırakarak siz özel gününüzün keyfini çıkarabilirsiniz.

-Geniş repertuvara sahip müzisyen ve orkestrayla anlaşıyor, ışık sisteminde ses ve sahne kurulumuna kadar bütün olanakları biz sağlıyoruz.

-Yemekli bir organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız size özel menüler oluşturuyoruz. Başlangıç, ara sıcak ve ana yemeklerde bulunan lezzetleri sizinle birlikte belirliyor organizasyon öncesi menü tadımı yapma imkânı da tanıyoruz.

Siz de çiftler tarafından tercih edilen Kırklareli kına gecesi mekânından biri olan kır bahçemizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Doğu mah. Seyfioğlu Tabyaları Mevkii DSİ Baraj Yolu Üzeri 1.km DSİ Baraj Yolu Üzeri 1.km, 39100 Karakoç Köyü/Kırklareli Merkez

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.